Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » cVas 23:16
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15

 Dzisiaj przeczytano
 60024 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co powiecie o zasilaczach NeoTec? 3800 vs 4200 , dawidy 17/01/05 14:24
Mysle, ze czas sie rozgladac za nowa zasilka. Na mojej 300W fortrona napiecia w sumie wygladaja dobrze i system stable, ale odkad dokupilem kolejny dysk napiecie -12 zbliza sie a nawet czesto spada ponizej -13.

Kiedys pewnie kupilbym czifteka bez zastanawiania sie, ale coraz wiecej niezbyt pochlebnych opinii slysze na temat tych zasilaczy, glownie chodzi o to, ze zaczynaja sie robic glosne po kilku miesiacach.

Zastanawiam sie dlatego nad NeoTec. Oczywiscie recke Nimnula czytalem. Wiele mi sie podoba w tych zasilaczach, podobno ciche, dobrze trzymaja napiecia, do tego gwarancja 3lata D2D.

Zastanawiam sie tylko czy warto doplacac do wersji 420W? W sumie w mocy roznica niewielka, a w cenie - 100pln (50%) drozej. Wersja 420W moze byc emitowac mniej halasu, a zalezy mi na cichej zasilce, bo kompa mam cichego.
Warto doplacac stowke? Oczywiscie nie zasilacz ma mi troche posluzyc, nie mam zamiaru zmieniac go za rok czy nawet dwa.

102594

  1. Ja mam wersję 4200 , DJopek 18/01/05 10:09
    I sprawuje się naprawdę świetnie, napięcia trzyma idealnie, i do tego bardzo cichutki - zasilacz ma jeden ogromny wentylator od spodu który bierze ciepłe powietrza znad procesora i przetłaczając przez bebechy samego zasilacza wyrzuca je na zewnątrz (tylna ścianka jest cała okratowana).

    Jestem bardzo zadowolony i Tobie również go polecam!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL