Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 2334 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problen z nortonem , jurass 18/01/05 08:16
mam winxp sp1. zainstalowałem sobie nortona antywira i nis i poblokował mi wszystkie porty i co za tym idzie dostęp do internetu.próbowałem to zlikwidować ale cosik mi sie nie udało. odinstalowałem nortona i nic dalej lipa. to samo na dwóch kompach na reszacie net chodzi normalnie. na jednym kompie net przez router i neo na drugim przez neo. wie ktoś jak to odblokowac?

  1. niestety nie wiem , Master/Pentium 18/01/05 09:50
    nie używam tego szajsu już od dawna.
    Spróbuj usunąć i założyć połączenie sieciowe. Sprawdź czy Norton nie zostawił jakiś usług. Jeśli tak to wywal je.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

  2. miałem podobny problem , anest 18/01/05 11:41
    jakiś rok temu. Niestety dopiero reinstalka załatwiła sprawę.

    Shakesbeer : To drink or not to
    drink.

  3. Coś chyba pokręciłeś ... , bursta 18/01/05 22:29
    Używam nortona od dawna i nigdy nie miałem i nie mam problemów, ani z dostępem do netu ani z siecią. Pewnie chodzi Ci o to, że norton przed połączeniem z siecią zadaje pytanie: czy zezwalasz xxx... aplikacji na połączenie z netem a Ty nieopatrznie zabroniłeś tego. Musisz wejść w ustawienia:
    Uruchamiasz NIS\Personal Firewall\Configure\Program control i tu zaznaczasz co ma się kontaktować z siecią i na jakich zasadach (automatycznie lub za twoją zgoda).
    Odnośnie sieci to musisz udostępnić całe pasmo sieci w której pracujesz. Inaczej kompy nie będą się widzieć. Pasmo udostępniasz tak:
    Uruchamiasz NIS\Personal Firewall\Configure\Home networking\Trusted\Add\Using a range i tu wpisujesz parametry IP sieci w której pracujesz. Pozdro

    Browarek nalej w pucharek C(_)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL