Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 2019 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

floAt's Mobile Agent + T630 + Bluetooth + problem : ) , Arlathan 18/01/05 13:26
Problem polega na połączeniu się programu z komórofonem. W opcjach połączenia zaznaczam "via BT", tylko prosi mnie o podanie adresu o formacie 00:00:00:00:00:00 port 0.. Gdzie mogę się dowiedzieć jaki to jest adres? Dla ścisłości, połączenie z tel poprzez BT działa, sprawdzałem w My Bluetooth Places.

A może ktoś poleci też inny program?

-
I Rock. Fact.

  1. Adres sprawdzisz , PKort 18/01/05 13:58
    we właściwościach dongle'a.
    Daj znać, czy zadziała - u mnie w ten sposób nie chce, ale łączę się przez port COM i działa rewelacyjnie.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

  2. niom , PIvO 18/01/05 14:21
    poczytaj forum
    autor dokladnie pisze ze polaczenie realizowac przez COM'a

    [A kiedy odetna siec]
    [Przestane istniec]
    [mail: p1vo@o2.pl]

    1. tutaj jest maly problem , Arlathan 18/01/05 15:06
      portow USB mam 6, z kolei dongla mam odłączonego przez COM5 (podejrzałem we wlasciwosciach), FMA wykrywa mi tylko COM1-4..

      sprobuje przeinstalować cały soft z donglem podlaczonym pod usb3 lub 4

      -
      I Rock. Fact.

      1. czekaj, czekaj... , PKort 18/01/05 16:46
        Nie chodzi po podłączene dongle'a, tylko port, który otrzymujesz od T630 - dostajesz 3, połącz się z pierwszym.

        Heavy Metal or no metal at all
        whimps and posers - Leave the Hall !!

        1. moja nie kumać , Arlathan 18/01/05 22:10
          : ) jeszcze raz, na spokojnie. Bluetooth to dla mnie temat świeży, i powoli się uczę. Mógłbyś napisać co nieco szerzej?

          -
          I Rock. Fact.

  3. ja sie lacze z com2 , PIvO 18/01/05 16:58
    najpierw softem do BT ustanawiasz polaczenie z telefonem..
    a pozniej dopiero sie laczysz FMA :)

    ktos kiedys podawal fajna stronke z tapetkami i grami.. do t610/630
    wygrzebcie to dla mnie prosze z archiwum bo nie moge znalezc :/

    [A kiedy odetna siec]
    [Przestane istniec]
    [mail: p1vo@o2.pl]

    1. chodzi Ci pewnie o to , Arlathan 18/01/05 22:02
      http://myt610.lasyk.net/
      http://myt630.lasyk.net/index.php

      -
      I Rock. Fact.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL