Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21

 Dzisiaj przeczytano
 8186 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] "Pieniądze z Unii na twój pierwszy biznes" kto slyszal o tym wczesniej? , PaKu 18/01/05 17:48
http://gospodarka.gazeta.pl/...,49621,2498141.html

Ja codziennie przegladam rozne informacje w necie, ale dopiero teraz uslyszalem o takiej mozliwosci. A z artykulu wynika ze w wiekszosci wojewodztw termin skladania wnioskow o te dotacje juz sie zakonczyl. Kurwa paranoja jakas, dlaczego dopiero teraz slychac o tym programie? Mam pomysl na biznes, ale brakuje mi kasy, a taki program to jest szansa na to zeby jakos ruszyc. A tu dupa, trzeba czekac na kolejna ture... Chyba komus zalezalo na tym zeby byla cisza i zeby sie oblowic. Czy ktos z Was slyszal wczosniej o tym programie? bo moze ja jakims dziwnym trafem jestem opozniony

bez podpisu

  1. Niestety, , spieq-Redakcja 18/01/05 18:04
    musiało Ci umknąć. Niech pocieszeniem będzie fakt, że uzyskanie takiej dotacji będzie jeszcze większą ekwilibrystyką niż z chociażby lokalnych agencji rozwoju... (w 2003 roku otrzymały je na mojej wsi 3 podmioty gospodarcze. Słownie: trzy).

    To ja, ten słynny emotidestruktor.

    [podążaj za Żółtą Taksówką...]

  2. Podziel się tym pomysłem z kolegami :-) , Piet Blank 18/01/05 18:33
    Nie bądź taki :-D

    Zosiu Kocham Cię

    1. to jest , PaKu 18/01/05 18:37
      tajne przez poufne :)))

      bez podpisu

  3. a co do przekrętu z tymi dotacjami , Piet Blank 18/01/05 18:36
    to co się dziwisz, to przecież Polska. Ci co mieli dostać (czyli SWOI) już dostali .....

    Zosiu Kocham Cię

  4. hmm... , Yosarian 18/01/05 18:44
    masz pomysł ... OK ale weź pod uwagę że "dotacje są wypłacane na zasadzie refundacji. Czyli przedsiębiorca musi najpierw wyłożyć własne fundusze, by potem uzyskać zwrot części wydatków na podstawie faktur." a więc jeżeli to biznes o małych nakładach to szkoda czasu ... a poza tym to odpowiedz sobie "dlacze dopiero teraz o tym informują ?"

    All the best people in life seem to like
    LINUX.
    Steve Wozniak

  5. ja slyszalem... , xmac 18/01/05 18:49
    i znajomy sie zalapal, a business plan przygotowywal przez jeden wieczor

    dual&mobile power
    XMAC

  6. zobacz tutaj... , DYD-Admin 18/01/05 19:30
    sa dwie inicjatywy:

    Działania 3.4 - „Mikroprzedsiębiorstwa”

    http://www.mpips.gov.pl/...rr_mazow_3_4_030105.pdf

    i

    Działanie 2.5 ZPORR - "Promocja przedsiębiorczości"

    http://www.mpips.gov.pl/...rr_mazow_2_5_030105.pdf

    -- DYD

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL