Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21

 Dzisiaj przeczytano
 8114 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

kolos z C++ (dzialania na zbiorach) , yolek 19/01/05 10:41
hello...
wlasnie pisze kolosa z c++
mam utworzyc dwie klasy oparte na liscie dynamicznej, bedace zbiorami charow. jeden na byc bez powtorzen. drugi mam utworzyc przez dziedziczenie...
mam na nich stworzyc podstawowe dzialania:
A+B
A-B
A*B
==
!=

ktos laskawy moglby mi pomoc??

...::: GG#: 794008 :::...

  1. ale w czym dokładnie mamy pomóc? , McKania 19/01/05 11:33
    wszystko zrobić? czy na którymś etapie się blokujesz? czy jak ? :)

    bo cholera tak wogóle to zaraz idę spać, jutro 2 koła + program do napisania:)

    config: skóra, fura i coreDuo ;)

  2. nie wiem jak zrobic , yolek 19/01/05 11:40
    zbior A+ zbior B
    A-B
    A*B

    ...::: GG#: 794008 :::...

    1. suma to będzie po prostu połączenie list , McKania 19/01/05 11:44
      ew. w zależności od tego jak to masz podane w zadaniu - może trzeba będzie utworzyć trzecią listę, w której znajdą się połączone dwie pierwsze :)

      a*b to część wspólna, co tu tłumaczyć, pierwszy element pierwszej + przechodzisz po całej drugiej, sprawdzasz czy ten pierwszy element pierwszej tam występuje, jeśli tak - wrzucasz go do listy wynikowej, i tak po kolei....

      a-b - podobnie jak a*b z tym że do wynikowej wrzucasz te, które są na liście a a nie ma ich na b

      kapujesz ? :)

      config: skóra, fura i coreDuo ;)

      1. no i jak poszło? , McKania 19/01/05 14:03
        wstałem właśnie :)

        config: skóra, fura i coreDuo ;)

        1. obaczy sie za tydzien , yolek 19/01/05 17:23
          ehh zawsze moglo byc lepiej ;p a tu wkrotce juz sesja :(

          ...::: GG#: 794008 :::...

  3. mam radę , beef 19/01/05 21:23
    daruj sobie informatykę, skoro z takimi rzeczami sobie nie radzisz. Są lepsi od Ciebie, więc kariery nie wróżę, po co stres i nerwy. A za takie kominatorstwo należy się ban (ze studiów) :p

    this is the time of the revolution
    keepin' it in the right track
    feelin' it in my mind back

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL