Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:16
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49

 Dzisiaj przeczytano
 12965 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Czy "Gold Wasser" pije się z tymi złotymi farfoclami czy bez ? , Doczu 19/01/05 17:02
Jak w temacie.
Prosze o szybkie odpowiedzi, bo chce sie napić a nie wiem czy nie znajde sie na stole operacyjnym po tych farfoclach :-)

  1. Poczatkowo , Th@n 19/01/05 17:03
    bez a potem to juz wszystko jedno...

    Trouble with having an open mind is that
    people will come along and try to put
    things in it

  2. możesz spokojnie wchłaniać :D , fiskomp 19/01/05 17:09
    Były pracownik monopolowego :)

    pozdrawiam,

  3. Ok. Dzięki za odzew, bo się już niecierpliwiłem :-) , Doczu 19/01/05 17:10
    No to siup

    1. najwyzej , dFour 19/01/05 17:12
      juz nic tu niew napiszesz wiecej :P

      1. Chciałbyś :-) , Doczu 19/01/05 17:17
        :PPPP

        1. nom , dFour 19/01/05 17:23
          mniejsza konkurencja ;]

          kto wie, cyz w przyszlosci mi w czyms nie zagrozisz ? :PPP

    2. tylko nie nastawiaj się że dużo wypijesz :) , fiskomp 19/01/05 17:17
      Bo to likier i strasznie szybko muli, ałeb to cię będzie tak nap.... że pożałujesz że tykałeś (oczywiście w przypadku dużego spożycia) :D:D:D

      pozdrawiam,

      1. Eee nie grozi mi to , Doczu 19/01/05 17:18
        Mam tylko jedną butelkę.

        1. Juz po pol butelki... , Ament 19/01/05 17:50
          glowa wzy na drugi dzien jakies 10kg wiecej:)

          I
          -AMENT-
          I

  4. LOL , NimnuL-Redakcja 19/01/05 17:21
    :-))

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. co LOL? , Dabrow 19/01/05 17:31
      a przepraszam pomyliło Ci się z mlekiem i korzuchami....

      !!!!!TO JEST SPARTA!!!
      !Tu się nic nie zmienia!
      ------dabrow.com------

      1. wiedziałem , Dabrow 19/01/05 17:32
        " z kożuchami"....

        !!!!!TO JEST SPARTA!!!
        !Tu się nic nie zmienia!
        ------dabrow.com------

  5. japońce , Dabrow 19/01/05 17:33
    ponoć jadają płatki złota na kanapkach tak jak my szynkę - tyle że odpowiednio cieńkie to czemu miałbyś nie wypić - jeśli tylko dasz radę (-;

    !!!!!TO JEST SPARTA!!!
    !Tu się nic nie zmienia!
    ------dabrow.com------

    1. to wiem czemu maja zolta skore!! , kubazzz 19/01/05 18:04
      po tylu latach szukania odpowiedzi ;))))

      SM-S908

      1. a ja myslalem , dFour 19/01/05 18:08
        ze od tego lania pod wiatr ... ;]

        1. ...i jedzenia... , Doczu 19/01/05 19:04
          ... żółtego śniegu :-)

  6. :-)))))))))))))) , bartek_mi 19/01/05 19:39
    chcialbym zobacz Cie odlawiajacego te platki


    a likier przedni.... moj ulubiony alkohol

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

    1. hmmm , Dabrow 19/01/05 20:19
      a nie łatwiej przez dział zbytu? (-;

      !!!!!TO JEST SPARTA!!!
      !Tu się nic nie zmienia!
      ------dabrow.com------

  7. Oczywiście że "z" :-) , DJopek 19/01/05 22:56
    O to tutaj chodzi ;) No może nie do końca ;)

    IMO wódka ta jest świetna do drinków, sama mi nie pasuje (absolut rulez :P).

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL