Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Robek 05:14
 » PeKa 04:37
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16

 Dzisiaj przeczytano
 17956 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z usunięciem pliku... , Darek 19/01/05 20:12
Mam WinXP i dysk na NTFS. Z DC++ sciagnalem jakis film ktory nie dziala ale teraz nie moge go usunac i wogole jak chce cos z nim zrobic to mi dysk zaczyna strasznie dziwnie pracowac i zamula calego kompa - co mam z tym zrobic? Jak to usunac??

  1. moze , sakooL 19/01/05 20:14
    scandiskem przelec

  2. Spróbój Total Commander'em , PePe78 19/01/05 20:25
    też tak miałem, że coś ściągnąłem i nie mogłem tego wywalić i pamiętam, że usunąłem to właśnie tym programikiem (może to był Winows Commander-nie pamiętam dokładnie)

    Z grodu Kraka

    1. pomoglo , Darek 20/01/05 23:29
      usunal sie bez problemu :)

  3. rację PePe ma , beef 19/01/05 21:04
    Zamula Ci, bo pewnie próbuje zrobić miniaturkę (thumbinala). Rada - TotalCommander. www.ghisler.com

    this is the time of the revolution
    keepin' it in the right track
    feelin' it in my mind back

  4. prawie dobrze pisza :D , Tummi 19/01/05 21:07
    wlacz total commandera, zakilluj proces explorer.exe, skasuj plik w totalu, uruchom jeszcze raz explorer.exe. Nie bylo jeszcze mocnego na taki zabieg :D

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  5. no to ja zaproponuje cos bez siegania , _KriS_ 19/01/05 22:20
    po softy innych firm :)
    Otworz cmd, przeciagnij na niego film. Powinna sie pojawic cala sciezka do niego... dopisz przed tym rm i pacnij enter :)

  6. hehe , marek_m 20/01/05 14:18
    "rm" w winxp?;-)

  7. tia.. :) , _KriS_ 20/01/05 23:57
    oczywiscie mialem na mysli "del" :-)))
    Swoja droga tak to wyglada jak sie pracuje nie tylko na windach :-))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL