Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27
 » Robek 05:14
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47

 Dzisiaj przeczytano
 22943 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak nagrywarke ATA podlaczyc do SATA , Rav444 20/01/05 20:40
Mam adapterek umozliwiajacy podlaczanie ATA do SATA, ale ta franca (nagrywarka) zglasza sie po stu kilkudziesieciu sekundach, a do tej pory komp czeka. Podlaczony w to miejsce zwykly naped DVD potrzebuje okolo 1-2 sekund do osiagniecia gotowosci. Nagrywarka Benq DW1620.
-- Co mam zrobic?
-- Jak ma byc zalozony jumper (Master, Slave czy Cable)?

Pozdrawiam Wszystkich (debiut ;)!

AbitN7FS, Barton+2500, DDR512.

  1. Szkoda, ze nikt nie wie :-(( , Rav444 20/01/05 21:50
    No wlasnie.

    AbitN7FS, Barton+2500, DDR512.

  2. no ja to naprawde nie wiem , Birdman 20/01/05 22:00
    ale tak cos pisze co by ci przykro nie bylo ;)

    ping?

  3. rozwiązanie , mirkrup 20/01/05 22:14
    - podłączyć nagrywarkę do PATA
    - kupić nagrywarkę SATA
    - ja wszystkie dyski i napędy ustawiam na C/S

  4. Podziekowanie , Rav444 21/01/05 07:01
    Dzieki Mirkrup za pomoc techniczna!
    Dzieki Birdman za uratowanie mojej psychiki, wyciagnales mnie z otchlani.

    AbitN7FS, Barton+2500, DDR512.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL