Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27
 » Robek 05:14
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47

 Dzisiaj przeczytano
 23077 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

do warszawiaków - pytanie o knajpe lokal , kreciak 20/01/05 22:48
gdzie możnaby się wybrać na kolację z kobietą, miły klimat, dobre jedzenie etc, co byście polecili?,

si vis pacem para bellum

  1. chmmm , XiSiO 20/01/05 23:12
    Villa Moldova ul. Ostrobramska 75, tel. (0-22) 613 98 76

    ceny rozsadne a wina najlepsze w miescie.


    http://warszawa.wm.wp.pl/obiekty.html?cid=3074

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

    1. z opinii fajna - trzeba rezerwować , kreciak 21/01/05 07:39
      stolik? rozsądna cena tzn? w 200 za kolację się zmieszczę?

      si vis pacem para bellum

      1. zalezy ile bedziesz jesc :) , XiSiO 21/01/05 10:21
        200 na 2 osoby i butelka wina starczy.

        "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
        zapłacisz adeną" (C) XiSiO

    2. OiSiX plizzzzz , Chrisu 21/01/05 11:29
      hmmmm

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  2. Bałkański Grill... , Grolshek 21/01/05 10:30
    ...obok kerfura na Bemowie...Z Zonka sobie chwalimy...

    ***** ***!!!

  3. w centrum , Auror 21/01/05 11:42
    Sphinx - tanie jedzonko i bardzo dobre

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

    1. natomiast unikac tego w Arkadii , Th@n 21/01/05 13:30
      daja g... zimne i nie maja koncesji na piwo

      Trouble with having an open mind is that
      people will come along and try to put
      things in it

    2. popieram , Keeper 23/01/05 10:44
      i obsluga dobra...

      -------
      http://www.siemiany.info

  4. podłącze się sam :-) , Auror 21/01/05 11:52
    jakaś fajna knajpa/pub w centrum - blisko Empiku na Nowym Świecie.
    Fruzia chce iść napić się piwka, ale nie chce dusić się dymem papierosowym - da się tak? :-)

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

  5. Moze byc Le Cedre , Th@n 21/01/05 13:32
    to na Solidarnosci 61 - kuchnia arabska zaraz za mostem"na przecwko misiow"
    Niezle tez, choc drogie, Indian Curry na Zurawiej

    Trouble with having an open mind is that
    people will come along and try to put
    things in it

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL