Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luckyluc 08:19
 » Promilus 08:17
 » cVas 08:12
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » Syzyf 08:08
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35
 » kyusi 07:31
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » ligand17 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27

 Dzisiaj przeczytano
 27405 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Netscape 0.5.6+ , capri 21/01/05 08:47
wczoraj sie ukazala i bladzac po pclab'ie sie na nia natknalem i pokochalem od pierwszego wejrzenia ;d
lina http://www.softpedia.com/...Netscape-Browser.shtml

trzy - jak dla mnie - duze plusy nowej 'szkapy':
1. ma mozliwosc pobierania uaktualnien z windows update - sprawdzalem, dziala - chyba w koncu definitywnie bede mogl sie pozegnac IE
2. LPM otwiera panel, a nie nowe okno (jak to ma miejsce w ff)
3. po malych modyfikacjach mozna wrzucac wtyczki od firefox'a

w pasku adresu wpisujemy about:config i zmieniamy:
- app.version zmieniamy z 0.5.6+ na 0.9 lub 1.0 (przetestowalem z 1.0 - dziala, a na pewno dzialaja gesty myszy, ale tego mi jak raz brakowalo ^^)
- app.id zmieniamy na {ec8030f7-c20a-464f-9b0e-13a3a9e97384}

jeszcze testuje, ale chyba pozegnam sie z operetka na rzecz nowej 'szkapy' =]

Quidquid latine dictum sit,
altum videtur

  1. odnosnie , [yureq] 21/01/05 09:50
    ad 2. to instalujesz w ff "Tabbrowser Preferences" i LPM otwiera ci nowym panelu(jako aktywny lub w tle) :)

    Mam żonę i nie zawaham się jej użyć!

  2. podłącze się , havranek 21/01/05 12:57
    Mam takie dziwiadło, że jak otworzę jakiś link ze strony boarda to przestaje mi działać przycisk "wstecz". Dzieje się tak tylko na TPC, a denerwuje mnie to nieziemsko. Jadę na Mozilli 1.0. Macie jakieś pomysły?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL