Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » cVas 08:12
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » Syzyf 08:08
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35
 » kyusi 07:31
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » ligand17 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57

 Dzisiaj przeczytano
 27940 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wymiana dvd w ACER ASPIRE , Corum 21/01/05 12:54
Jak wyjąć cd z acera, odkrecilem wszystkie sruby i nie da sie wyciagnac? trzeba zdejmowac klawiature?? potrzebuje szybkiej pomocy bo kupuje dvd do laptopa i nie wiem czy dam rade wyjac cd??

  1. hmmm , Tomcatos 21/01/05 13:01
    ...który to jest acer? Przeważnie jest tak że napęd przykręcony jest śrubką , a do tego może posiadać zatrzask. Napęd wyjmujesz z wysuniętą "tacką" na płytę. Trzeba użyć odrobinę siły by odłączyć napęd od złącza na płycie głównej.
    Bez problemu powinno dać się wyjąć.
    Pozdro Tomcatos

    ... sięgaj tam gdzie wzrok nie sięga..
    ...aaa...to już XI-ta księga :O)) ...

    1. acer aspire 1310 , Corum 21/01/05 13:26
      acer aspire 1310

    2. gdzie jest ta srubka , Corum 21/01/05 13:30
      od tyłu??
      jak otworzyc calosc??
      klawiature zdjac??

      1. może być pod klawiaturą... , Tomcatos 21/01/05 13:34
        ...zazwyczaj montują napęd do "stałej" części obudowy coby nie wypadł.

        Pozdro
        Tomcatos

        ... sięgaj tam gdzie wzrok nie sięga..
        ...aaa...to już XI-ta księga :O)) ...

        1. w Toshiba-ch... , Tomcatos 21/01/05 13:38
          ...Dell-ach i HP są zatrzaski - takie jak przy aku. W różnych modelach jest różnie . Jeśli nie ma na zewnątrz mocowania " na zatrzask" to napęd jest mocowany alno do łyty głównej albo do części obudowy. wtedy dostęp do mocowania jest najczęściej pod klawiaturą.
          Pozdro
          Tomcatos

          ... sięgaj tam gdzie wzrok nie sięga..
          ...aaa...to już XI-ta księga :O)) ...

          1. znalazlem , Corum 21/01/05 13:53
            były dwie sruby pod klawiatura, dzieki za pomoc:)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL