Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 09:52
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » KHot 08:56
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21

 Dzisiaj przeczytano
 32381 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

3 pytania: sterowniki do Radeonów, DirectX i HL2 , vector 21/01/05 15:45
witajcie
1. szukam najnowszych sterowników do Radka9100. Jakie są w tej chwili najbardziej warte uwagi? Można przy okazji prosić o link?
2. jaki jest najnowszy DirectX? wersja 9.0c?
3. Czy pojawiające się w HL2 zaniki obrazu w postaci poziomych białych pasków to kwestia tylko sterów i DirectaX czy wina leży w czymś innym?

  1. Hmmmm , NimnuL-Redakcja 21/01/05 15:56
    1. ati.com
    3. prawdopodobnie tak, jesli sie nic nie przegrzewa.

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  2. proszę bardzo , havranek 21/01/05 15:59
    1. najnowsze są 5.1 - www.ati.com
    2. najnowszy jest directx 9c
    3. kto to wie? Jesli zmiana sterowników nic nie pomoże, to coś się przegrzewa prawdopodobnie albo karta jest za wysoko podkręcona

    1. karta nigdy nie była podkręcana , vector 21/01/05 16:11
      123

  3. radoslawy 8500/9100 to najbardziej problematyczne Radeony , Grocal 21/01/05 16:14
    moje super-duper piekne 8500 chodzilo cudnie az do pojawienia sie DX9.0c i aplikacji pod nie. Glownie to Painkiller nie wyrabial - kaszanila sie grafika. Wiec wymienilem ja na 9800SE@PRO i tak mam do tej pory...

    Co oczywiscie nie neguje mozliwosci korzystania z tej karty graficznej. Ale pkt 3. opieralbym wlasnie na fakcie posiadania modelu 9100.

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

    1. to mnie dobiłeś :( , vector 21/01/05 16:30
      ale i tak najpierw stery i directa przetestuje

      1. ale jesli to Cie pocieszy.. , Grocal 21/01/05 17:18
        ...to do 9500@9700 nie bylo lepszej karty. I gdyby nie Painkiller pewnie dalej bym na niej siedzial :)

        Na pewno, na razie, w ogóle...
        Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
        Ortografia nie gryzie!

        1. taa , vector 21/01/05 17:45
          będę unikał painkillera :)

        2. Powiedz jak się sprawuje ten 9800SE@Pro?? , Chrisu 21/01/05 18:44
          bo mam 9500@9700 Pro i nie wiem czy wymieniać czy nie??

          /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

          1. sprawuje sie rewelacyjnie , Grocal 21/01/05 18:58
            Testy sterownikow do Radeona ktore byly kiedys na twojepc.pl wlasnie robilem na tej karcie. Generalnie nie narzekam. Wszystko gra! Osiagi przyzwoite, 8 potoczkow odblokowanych, taktowanie jak w PRO, 256bitow... warta swojej ceny (a kupilem ja przeciez w czerwcu i kosztowala troche).

            Ciekawe co teraz bedzie... cos czuje, ze dluuugo nic nowego. Moze cos za rok...

            Pozdrowionka!

            Na pewno, na razie, w ogóle...
            Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
            Ortografia nie gryzie!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL