Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hitman 13:01
 » DJopek 13:00
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » cVas 12:47
 » Menah 12:23
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Artaa 12:15
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » rooter666 11:11
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45

 Dzisiaj przeczytano
 40688 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Bardzo, bardzo, bardzo dziwny probelm z komputerem , Marcus 23/01/05 01:17
Mojemu szwagrowi komputer zaczął się bardzo dziwnie zachowywać. Komputer jest w miarę nowy (ma około 2 miesięcy) a jest to płyta ASRock na KT400, Sempron 2200, 512 MB RAM Kingstona, ATI 9600 Pro firmy GeXCube i dysk CAVIAR 80 GB 8MB Cache. Windows XP Pro SP2 bez dostępu do internetu.
Dzine zjawisko zaczęło się od zawieszenia się komputera. Po zwykłym resetowaniu guziczkiem na obudowie komputer działał bez większych problemów przez dokładnie 1,5 godziny, po czym znów się zawiesił. Zwisy komputera powtórzyły się kilkakrotnie i zawsze po czasie ~1,5 godziny. Po kilku takich zwisach komputer nie odpalił się już zupełnie. Próbowałem wsadzić inną pamięć. Nie pomogło. Stwierdziłem, że chyba padła karta graficzna. Dla próby wsadziłem inną kartę, i się okazuje, że komputer wciąż nie rusza. Podłączyłem do monitora inny komputer - monitor sprawny. Wyciągnąłem procesor, wsadziłem go spowrotem i .... komputer działa już 3 godzinę. Co się dzieje ? Zepsuty procek ? Zasilacz umiera ?

Nie wolno niczego nie robić tylko
dlatego, że nie można zrobić
wszystkiego.

  1. plyta, ram , bartek_mi 23/01/05 01:24
    123

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  2. proc , ENGELS 23/01/05 01:29
    się przegrzewa

    albo żle założony cooler albo proc wyziewa ducha

    Nie kłócę się z idiotami - ściągną cięna swój poziom i pokonają doświadczeniem...

    1. odpada , Marcus 23/01/05 13:37
      Na procesorze temperatura nie przekracza 40 stopni

      Nie wolno niczego nie robić tylko
      dlatego, że nie można zrobić
      wszystkiego.

  3. Każdy problem z komputerem jest dziwny , NimnuL-Redakcja 23/01/05 09:37
    a staje sie jeszcze dziwniejszy dlatego, ze powodem moze byc niemal wszystko ... jeśli sie nic nie przegrzewa, nie ma zwałów kurzu na pamieciach czy kartach, same pamieci sa dobre to ... moze zasilacz.

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  4. Póki co komputer znów działa , Marcus 23/01/05 13:38
    Cały czas jest włączony i działa. Pamięć też jest OK, bo wsadzałem inną jak jeszcze nie działał, i też nie chciał się odpalić. No a teraz działa. Póki co, to stawiam na zasilacz

    Nie wolno niczego nie robić tylko
    dlatego, że nie można zrobić
    wszystkiego.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL