Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 14:02
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » rooter666 13:48
 » Artaa 13:44
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 43787 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zmiana adresu MAC , Chan 23/01/05 23:55
Witam!
Mam problem ze zmiana adresu Mac sieciowki w moim komputerze. Na kazdym innym kompie robilem to w ten sposb: polaczenia sieciowe > wlasciowsci polaczenia > konfiguruj > zaawansowane i tam zmienialem adres. Ale teraz nie ma takiej opcji. Czy ktos wie jak to zrobic? Sciagnalem z netu SMAC 1.2 i on umozliwia zmiane. Ale po kazdym wpisaniu nowego adresu trzeba robic restart pozatym po kazdym restracie trzeba znowu wpisywac dobry adres i znowu restart. A bardzo chcilabym tego uniknac. Jesli nie da sie tego wlaczyc z poziomu Windows to moze sa programy ktore zapamietuje dobry MAC nawet po wylaczeniu kompa. System XP Pro SP2. Z gory dzieki za pomoc!

  1. a niby po co , Birdman 24/01/05 00:44
    chcesz maca zmieniac??

    ping?

    1. mam laptopa , Chan 24/01/05 00:49
      i jak jestem na studiach to korzystam z innego lacza a jak jestem w domu i chce sie podpiac do netu to odpinam kompa i podpinam laptopa.

  2. Chyba zmiana adresu IP , Emios 24/01/05 00:59
    Ustaw na automatyczny

    1. niestety , Chan 24/01/05 01:05
      chodzi o MAC sieciowki

      1. może problem w tym że to sieciówka... , john565 24/01/05 01:13
        z laptopa, i potrzebuje inniejszego softu do zmiany, pierw sie wywiedz co to za model a potem szukaj softu

        f*ck

  3. np. smac , viktorio 24/01/05 01:12
    http://www.howto.pl/...&pa=showpage&pid=90

    1. co sie czytać kurna nie kce !! , john565 24/01/05 01:14
      ...robic? Sciagnalem z netu SMAC 1.2 i on umozliwia zmiane. Ale po kazdym wpisaniu nowego adresu trzeba robic restart pozatym po kazdym restracie trzeba znowu wpisywac dobry adres i znowu restart. A bardzo chcilabym tego uniknac. Jesli nie da sie tego wlaczyc z poziomu Windows to moze sa programy ktore zapamietuje dobry MAC nawet po wylaczeniu kompa. System XP Pro SP2. Z gory dzieki za pomoc!...

      to jakbyś nie mógł spojrzeć na treść zapytania kolegi chan-a

      f*ck

      1. przeczytałeś w ogóle mój link ? , viktorio 24/01/05 01:54
        tam są 3 sposoby ! A w tej nazwie co podałem w tytule to miałbyć amac - w googlach od razu go widać http://amac.paqtool.com/reprogram.htm
        i się tak nie podniecaj, bo na razie nic konkretnego kolega Chan się od ciebie nie dowiedział.

      2. a to cholernie ciekawe , dFour 24/01/05 02:33
        niechcialo mi sie w kablowce rejestrowac nowego maca sieciowki, i wlasnie smac`em zmienilem w nowej sieciowce na stary, i nie musialem kompa resetowac, tylko w menedzeze urzadzen wylaczyc karte sieciowa i ja wlaczyc, to raz, dwa nie musialem juz nic wiecej robic, za kazdym razem windows xp en sp2 startuje z wpisanym tym nowym mac`em

  4. a moze dogadaj sie z providerem , cp_stef 24/01/05 09:54
    i juz bedziesz mial po klopocie

    -|- www.lokir.org/blog
    -|- telnet lokir.org 2300 <-- MUD po
    polsku !

  5. podlacz 2 domowym pececie 2 sieciowke... , xmac 24/01/05 21:59
    i udostepnij sobie net...
    wada tego rozwiazania jest to, ze komp musi byc wlaczony, zeby net dzialal na laptopie

    dual&mobile power
    XMAC

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL