Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 14:02
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » rooter666 13:48
 » Artaa 13:44
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 43595 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

porównanie kart graficznych notebooków , Lopo 24/01/05 03:01
witam,

czy zna ktos jakiś serwis w internecie, który porównał wydajność kart graficznych montowanych w notebookach?

Dokładnie potrzebuje porównanie Radeona 7000 i Intel Extreme 2 (oba w wersji mobilnej).

jebiesuki nabosaka ;-)

  1. porownania nie widzialem , cp_stef 24/01/05 09:50
    ale radek 7000 igp mobile ... to slabizna
    benchmark 2001 se na standardowych ustawieniach 2300 :(

    -|- www.lokir.org/blog
    -|- telnet lokir.org 2300 <-- MUD po
    polsku !

  2. powinienes poczytac oddzielne , ViS 24/01/05 10:01
    recenzje i jednego i drugiego. Ja bym bral IE2.
    Na pewno nie bierz sisa

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. a gdzie recenzje tego znalesc ? , Lopo 24/01/05 14:00
      u siebie mam Radka IGP 320M - to jest dopiero słabizna.

      7000 jeszcze jako tako do tego co potrzebuje. Chciałbym wiedzieć jak wygląda sprawa z IE2, czy jest duża różnica między powyzszymi ati.

      jebiesuki nabosaka ;-)

      1. w google , ViS 24/01/05 18:25
        Ati
        http://www.ati.com/products/mobile.html

        Intel
        http://www.intel.com/...esktop/chipsets/graphics2/

        jesli chcesz recenzje tych kart, to musisz przegladac testy calych notebookow z tymi kartami, np:
        http://hardware.gamespot.com/...-ST-3578-985-1-3-x

        z tej recenzji i testu wynika ze Twoj obecny 320M jest szybszy od 7000 :)

        I will not buy this record - it is
        scratched.

  3. ale w rzeczywistosci , Lopo 24/01/05 20:22
    tak nie jest, wierz mi... stawialem dwa laptopy obok siebie na kilku benchmarkach i 7000 był jakies 20-30 procent szybszy (chociaz przy doomie 3 i tak to nic nie zmienilo - nadal ponizej 5 kl/s :D )

    jebiesuki nabosaka ;-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL