Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:01
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37

 Dzisiaj przeczytano
 47644 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

DC++ hub'y, prędkości - problemy :/ , BrUcE_609 24/01/05 15:19
Mam łącze 128. Ostatnio jakoś nic nie moge ściagnąć z dc++, są tak koszmarne transfery - czy znacie jakieś dobre huby (szwedzkie, polskie) na których ludzie MAJĄ wolne sloty i dobre łącza? Bo ja błąkam się po jakiejś Husarii, hubnecie i innych szwedzkich i ciągla zajęte sloty i wolne transfery.
DC++ v 0.4032 (wgrać nowszą?) Jeszcze miesiąc temu praktycznie każde ściagnaie było 16kb/s i było OK. Znacie jakieś dobre miejsca? A moze zmienić p2p ? W sumie to często szukam nowych mp3 polskich i zagranicznych, zadko filmów. Dzięki za sugestie!

POZDR.

Jutro być troche lepszym niż dziś i
dużo lepszym niż wczoraj...

  1. Sciągnij sobie StrongDC i wpadnij na husarie. Tam to jest legalne/ściaga z wielu zródeł , trol 24/01/05 15:45
    Jak jesteś Aktive to gwarantuje ci ze zadko bedziesz schodziłł ponizej granicy mozliwosci Twojego łacza.
    A jak jesteś pasive to ... live is brutal.

    1. co passive? Ja jakoś jestem passive, a zwykle mam niemniej niż 40kB/s , Morgoth 24/01/05 16:12
      akurat w DC passive oznacza tylko mniejszą ilość źródeł, z transferami niewiele ma to wspólnego.

      1. Zgadzam sie. , Mms 24/01/05 20:35
        j.w.

        Pozdrawiam

  2. ... , tommi 24/01/05 16:42
    dokladnie passive czy aktive nie ma nic wspolnego z tgranseframi
    najlepsze ''ssanie'' jest od szwdow na ich hubach lecz niestety przez glupote coniektorych uzytkownikow sporo hubow ma poblokowane IP z Polski

    Śmiech to najlepsze lekarstwo na
    wszystko, no może z wyłączeniem biegunki.

    1. Obaj macie racje tylko ze nie do końca... Jak sami mowice pasive ma mniej zrodeł , trol 24/01/05 19:58
      co ma duze znaczenie przy strongDC.

      Przyklad prosty: ( moze przerosniety i nietypowy ale prawdziwe )

      simsy 2 na jakimś hubie : passive : 4 zrodla
      active : 40 zrodeł

      Jak myslicie kto ma wieksze prawdopodobienstwo szybciej sciagnac ten plik ?

  3. po pierwsze , yolek 24/01/05 17:02
    dc++ v.0.403x jest zabronione na wiekszosci hubow przez problemy ze sciaganiem. radze upgradnac na 0.668. po drugie stong dc tez na wiekszosci :D. zmien wersje a klopoty mina

    ...::: GG#: 794008 :::...

  4. ja polecam , tommi 24/01/05 23:02
    rmdc niby zabroniony ale przy dobrej konfiguracji niewykrywalny ;)

    Śmiech to najlepsze lekarstwo na
    wszystko, no może z wyłączeniem biegunki.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL