Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:32
 » KHot 17:31
 » DJopek 17:28
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 55054 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[ot]skad wziac wzmacniacz do subwoofera? , acd 25/01/05 00:25
???kupic/zamowic??? Moj amplituner obsluguje tylko aktywne subwoofery a mam taki wlasnej roboty:D ale pasywny

>>> We are The BOARD. Resistance
is futile.<<<

  1. w elektronicznym są zestawy do samodzielnego montażu. , fiskomp 25/01/05 07:37
    Wzmacniacze do subów i filtry, koszt w sumie niemały, ale też i nie zabujczy.

    pozdrawiam,

  2. Jak możesz mówić, że ampli obsługuje tylko aktywne subwoofery? , segsag 25/01/05 09:22
    Wszystkie wzmacniacze mają oddzielne wyjście na aktywny, natomiast pasywny podpinasz do wyjścia głośnikowego przecież. Nie musisz posiadać żadnego wyjścia na pasywny.
    Głośniki wtedy podpinasz do pasywa.

    Pozdro...

    ...::: poznasz głupiego
    po czynach jego :::...

    1. wiem,ale , acd 25/01/05 12:07
      wzmacniacz karze podlaczyc 16omowe glosniki do surroundu ( tylko tam moge podlaczyc suba lub do wyjscia na aktywny )

      >>> We are The BOARD. Resistance
      is futile.<<<

      1. Niestety nie kumam o co chodzi. , segsag 25/01/05 20:00
        Opisz problem trochę szczegółowiej, może cos zaradzimy...

        ...::: poznasz głupiego
        po czynach jego :::...

        1. amplituner jest 5.1 , acd 25/01/05 22:18
          moze jednak chodzic w innych konfiguracjach.U mnie ma byc 2.1 .Teraz mam podlaczone w stereo glosniki 8omowe w gniazda w amplitunerze ktore moga obsluzyc glosniki od 4 do 16 omow.Pozostale wejscia glosnikowe sa TYLKO 16 omowe. Jak slusznie zauwazyles mam odzielne wyejscie na subwoofer ,ale tylko AKTYWNY rowniez bez limitu oporu ( czyli od 4 do 16 ).Moral z tego taki : ze albo podlacze Subwoofer 8 omowy do ktoregos z wyjsc 16 omoowych,albo zrobie z niego aktywa i podlacze do wyjscia bez limitu na aktywny subwoofer.

          >>> We are The BOARD. Resistance
          is futile.<<<

          1. Chyba się nie rozumiemy. , segsag 26/01/05 09:07
            Skoro masz ampli obsługujcy od 4 do 16 ohm to dlaczego nie podłączysz suba do tych właśnie wyjść. Przecież sub jest 8 ohm.
            Ponadto ja zrozumiałem, że chcesz podłączyć suba do wyjść na tyle odsłuchy. Dźwięk będzie niezwykle kijowy.
            Ja osobiście, mając wzmacniacz 5.1 a chcąc słuchać w 2.1 podłączył bym tak: Subwoofer do wejścia na przednie głośniki, przednie głośniki do subwoofera i jeżeli dysponujesz głośnikiem centralnym to wtedy podpinasz go do wyjścia na centralny, a jeżeli nie to nie. Wtedy możesz słuchać/oglądać i w trybie 2.0, 2.1, 5.1 i wszystkich dostępnych.

            A tak poza tym, to czy wszystkie wyjścia głośnikowe nie powinny mieć tej samej impedancji (ohm)?

            ...::: poznasz głupiego
            po czynach jego :::...

            1. Acha, jeszcze sprawa połączenia, które Ty proponujesz. , segsag 26/01/05 09:11
              Jak podłączysz suba do wyjść 16 ohm to nie będziesz mógł słuchać w 2.1, i w 2.0. Tzn działać będzie ale bez suba.

              ...::: poznasz głupiego
              po czynach jego :::...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL