Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » P@blo 20:14
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11

 Dzisiaj przeczytano
 61806 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem z kartą dzwiekową wbudowaną w płyte (msi neo2-platinium) , kilerbob 25/01/05 23:50
witam mam problem dosc dzwiny bo skladam dziewczynie komputer i nie dziala mi karta dzwiekowa ktora jest wbudowana w plyte glowna MSI neo2 na 865PE, zmienilem biosa na nowego, jest nowy system, w biosie dzwiek jest na auto (do wyboru jest albo auto albo wylaczony), w windowsie karte wykrywa instaluje sie wszystko dobrze, ale jak wlacze winampa albo cos innego to cisza. Stwierdzilem juz ze z plyta glowna cos nie tak ale w domu mam druga taka i na niej tez niema dzwieku, czy ktos sie kiedys z czyms podobnym spotkal??, czego to moze byc wina?? jak sie tego pozbyc, z gory dzieki za pomoc

gg: 4125844

  1. hm sproboj w ustawieniach , luckyluc 26/01/05 16:55
    mam w domu dwie plyty msi z tym ze inne od tych ktore Ty posiadasz, wiem ze do tych kart muzycznych instaluje sie taki programik do "zarzadzania" gniazdami wyjsciowymi, moze tam pozmieniaj ustawienia bo moze podpinasz do nietego co trzeba. Mi zaczely dzialac bez problemu . Pisz co i jak to bedziemy dalej radzic, narazie wiecej pomyslow nie mam

    // Get rich or die tryin.

    1. kurcze instalowalem ten programik , kilerbob 26/01/05 23:38
      i ustawialem na stereo (wedlug obrazkow) to wyjscie jest zielone wejscie, tak tez podlaczalem (probowalem we wszystkie wejscia) i nic glucho. a teraz sprawa taka czy cos oprucz intel inf i sterow do dzwiekowki sie instauje jeszcze?? bo moze jakis sterownikow dodatkowych zapomnialem albo niemam,

      gg: 4125844

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL