Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 64398 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

cd. plyta Asus A7V8H , malyy 26/01/05 08:31
http://twojepc.pl/boardPytanie87451.htm, to odwolanie do wczoraj. Dzisiaj wyglada to tak, dysk wlozony do innego kompa pokazal go, wszystkie pliki na nim itd. System sie instaluje winXP Home i na poczatku instali wywala bluscreena po klawiszu F8 (licencja), inny instalka przerywa pod koniec i wyrzuca blad , cos zwiazane z OLE c:\winnt\system32\initpki.dll o braku bibliotek, na co to wskazuje. Moze ktos podpowie co mozna dalej z tym zrobic, jak pisalem dysponuje bardzo ograniczonymi srodkami. Mam taki pomysl, zeby zainstalowac system na innym kompie i wtedy wlozyc do tego dysk. Moze jakies inne rady... .
Pozdrawiam wszystkiech.

Pozdrawiam Andrzej

  1. RAM sprawdzony? , zartie 26/01/05 09:00
    Komputer wcześniej działał? Od czego zaczęły się kłopoty?

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

    1. dzialal , malyy 26/01/05 09:14
      byly klopoty nie chcial czasem sie odpalac po wylaczeniu, ostatni pad wczorajszy, brak mozliwosci uruchomienia, zapetlanie, uruchom ponownie, z tego co mi mowiono co pol roku padal tak sobie bez przyczyny i zawsze byly klopoty z przeinstalowaniem, na kompie tylko w zasadzie world, exel, nero i kilka innych drobniejszych programikow ( jak pisalem wczesniej nie dzialala siec jak byla wlaczona parta muzyczna wiec byla caly czas wylaczona, czy jest taka mozliwosc zakladajac ze ram jest w porzadku ze plyta zaliczyla smierc ? ), ram zaraz podmienie z innego kompa.

      Pozdrawiam Andrzej

      1. to jest , mirkrup 26/01/05 18:34
        właśnie typowy objaw padania płyty pod XPkiem :(

  2. konfiguracja , PKort 26/01/05 10:54
    kurzu sprawdzona?

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL