Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ToM78 21:53
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14

 Dzisiaj przeczytano
 64538 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Fotografia] Co to za firma Tama -Japan? , segsag 26/01/05 09:39
Przedają tuleje redukcyjne i filtry tej firmy na allegro.
Wchodzić w to czy nie?

...::: poznasz głupiego
po czynach jego :::...

  1. dołączę się do wątka.... , x_nerve 26/01/05 10:12
    interesuje mnie zestaw zabezpieczający do Canona G5

    Gentlemen...... START YOUR ENGINES !!!

  2. To dobra firma. , Cavva 26/01/05 10:34
    Tama do tej pory zajmowała sie innymi sprzętami.
    Połączona jest z koncernem Ibanez, który produkuje gitary i sprzęt gitarowy najlepszej klasy. Tama wypluwa jedne z najlepszych perkusji na Świecie. Co jest najlepsze, produkuje w tym celu wszystkie półprodukty!!!

    Obydwa koncerny (jak to japońce) interesują się produkcją wszelkich sprzętów elektronicznych, optycznych, fotooptycznych itp. itd. (coś jak na przykład Yamaha, od motocykli, przez klawisze, efekty gitarowe, gitary aż po perkusje i sprzęty elektroniczne)
    Ogółem Tama perkusje robi za..biste ale jak jest z tulejami redukcyjnymi i filtrami... głowy nie dam.

    Trzeba wierzyć w cuda żeby być
    realistą...

    1. taming ? , blimek 26/01/05 10:40
      swoja droga fajnie by było mieć klapy marki Tama
      hre hre

      twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

      1. poczting ;D , Cavva 26/01/05 10:46
        sprawdzałeś poczte?
        kopnij temat bo ci napisałem wiadomość.
        blimek o2

        A co tam na poczcie słychać?

        Trzeba wierzyć w cuda żeby być
        realistą...

  3. Tama czy HAMA? , NimnuL-Redakcja 26/01/05 10:46
    ???

    Tak czy siak nie wszedłbym w te wyroby szklanopodobne.

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. Tama NimnuLku, Tama... :-) , fiber 26/01/05 11:31
      Czytaj co napisał Cavva...
      Co do jakości ich produktów optycznych nie mogę się wypowiedzieć, bo nie miałem kontaktu.
      pzdr.

      Analiza uryny może wykazać chorobę
      jednostki, analiza urny chorobę
      społeczeństwa

      1. Trzymałbym sie sprawdzonych i pewnych marek , NimnuL-Redakcja 26/01/05 12:15
        Hoya, Marumi, Tiffen, Heliopan, B+W, Hitech, Lee... zagalopowałem sie ;)

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

    2. Chodzi mi tylko o tulejkę redukcyjną. , segsag 26/01/05 12:19
      A to tylko kawałek metalu z gwintem więc ryzyko niewielkie. Filtry można przecież innej firmy zakręcać.

      ...::: poznasz głupiego
      po czynach jego :::...

      1. Pewnie , NimnuL-Redakcja 26/01/05 12:35
        w tulejkach roznic miedzy poszczegolnymi producentami nie widac (z zalozenia).

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

  4. TAMA , siaraps 26/01/05 17:16
    producent perkusji - np: gra na niej Lars Ulrich z Metallicy.

    "dziś to, co wczoraj trwałym było
    jutro istnieć przestaje"
    dj boom

    1. Ha! wiedziałem, że gdzieś tą nazwę słyszałem , NimnuL-Redakcja 26/01/05 18:29
      bębny mają też tej firmy, przynajmniej na jakimś zdjęciu mam to...

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

      1. hmm , akustyk 26/01/05 18:44
        jesli to ta sama Tama... ?

        a Lars Ulrich rocks! doslownie i w przenosni ;-)

        http://akustyk.magma-net.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL