Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ToM78 21:53
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14

 Dzisiaj przeczytano
 64544 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Partition Magic , Jaskier 26/01/05 12:42
Mam na swoim dysku trzy partycje. Na każdej z nich są jakieś dane. Chciałbym połączyć dwie partycję i utworzyć z nich jedną. Czy można to zrobić nie kasując danych?

  1. Tak, ale... , JE Jacaw 26/01/05 12:53
    ...zawsze istnieje ryzyko utraty danych. Mnie PM jeszcze nie zawiódł, ale kilku boardowiczów miało z nim problemy.
    Poza tym jeśli np. chcesz połączyć partycje D i E i stworzyć z nich jedną D, to programy zainstalowane na E mogą nie działać.

    Dla bezpieczeństwa polecam wpierw przeprowadzić defragmentację danych, zrobić sobie kopię zapasową tablicy partycji i wykonywać przy pomocy PM jak najmniej operacji za jednym razem. Jeśli masz możliwość to najlepiej przekopiuj dane z E na D i dopiero wtedy zlikwiduj E - będzie to przede wszystkim trwało o wiele krócej.

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

    1. Wszystkie programy , Jaskier 26/01/05 12:58
      mam zainstalowane na dysku D. Łącze właśnie partycje D i E. Na przesienie danych z jednej na drugą niestety nie mam miejsca. Chyba będę musiał zaryzykować.

      1. Ryzyko duze... , Ament 26/01/05 13:15
        mnie tez nigdy PM nie zawiodl (a uzywam jeszcze od wresji DOSowej) ale nigdy nie laczylem partycji z danymi... Radzilbym zrobic backup - jezli nie masz miejsca na HDD to moze masz CD-RW? Moglbys wtedy wypalic obraz od razu na CD...

        I
        -AMENT-
        I

  2. Uważaj , buti 26/01/05 13:22
    raz sobie PM narobiłem kłopotów, chciałem zwiększyć jedna partycje kosztem drugiej, w rezultacie system nie widział partycji którą okroiłem i cudem odzyskałem kilka gb muzyki.

    1. Zaryzykowałem , Jaskier 26/01/05 18:21
      To co się dało przenieść, przeniosłem. Połączyłem dwie partycje i dane z ich obu są widoczne. Dzięki za wszystko.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL