Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ToM78 21:52
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14

 Dzisiaj przeczytano
 64478 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Prince of Persia 2: Warrior Within...problem , sarenka 26/01/05 16:51
problem jest mianowicie taki ze na pierwszym filmiku kiedy ten gosciu jest na lodzi gra wychodzi na pulpit i pisze zeby ustawic zgodnie z tym co pisze w pliku czytaj to :) ustawiam tak ale i tak gra wywala sie :( ktos pisal zeby wywalic pliki z folderu video ale to tez nie dziala :( wie ktos moze jak zaradzic temu problemowi?
z góry dzieki pozdro :)

Życie to nie bajka, każdy o tym wie
bajke można powtórzyc życia
niestety nie.

  1. a jaki masz sprzęt... , krismel 26/01/05 17:27
    głównei chodzi o karte graf i sterowniki??

    AMD AM2 Athlon64X25600+, MSI K9N SLI,
    HD4850, 2048DDR2,

  2. wiec.. , sarenka 26/01/05 17:36
    stery mialam ATI CATALYST 4.11 11/10/04
    teraz dalam ATI CATALYST 4.10 10/14/04 bo tak pisalo w tym czytaj to :)
    a karte gaficzna mam Radeon 9100 pro

    Życie to nie bajka, każdy o tym wie
    bajke można powtórzyc życia
    niestety nie.

    1. 9100 PRO ??? , bajbusek 26/01/05 18:43
      a istnieje taka karta ?? Wiem, ze na 9100 (wide 8500LE) byly klopoty w masie gierek ale to ATI alo ciala... i tak zosalo

  3. chodzi o problem z intro , dFour 26/01/05 19:47
    jezeli tak, to historia jest taka:

    gra zostala wydana "walnieta" jest patch, ktory usuwa intro i mozna grac

    fix`a odpowiedniego mozesz sciagnac stad - http://www.gameburnworld.com/...awarriorwithin.htm

  4. a dlaczego u mnie ta gra bez patcha ma intro OK ? , bajbusek 26/01/05 21:09
    123

    1. strzelam.. , Adamusss 26/01/05 21:12
      ..<tratata> bo masz orginal ? ;)

      1. nie - mam patcha do "FARKRAJA" , bajbusek 26/01/05 21:14
        1.3 ;)

  5. dziekuje za pomoc :) , sarenka 26/01/05 22:55
    tak mam 9100 tak jakos sie trafilo :)

    Życie to nie bajka, każdy o tym wie
    bajke można powtórzyc życia
    niestety nie.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL