Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49

 Dzisiaj przeczytano
 68467 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Odtwarzanie filmów- wielki problem! , MarSiw 26/01/05 18:27
Bylo tak. Ogladam sobie film ("Piła") i w pewnym momencie film mi sie zacial i cafnal do poczatku, odtwarzalem go AllPlayerem wiec wzialem Update'a ale ze dlugo to trwalo i nie chcialo mi sie czekac to to przerwalem i teraz nie moge wlaczyc zadnego filmu. wyskakuje komunkiat : "xvidcore.dll not found". O co chodzi? Jak to naprawic?

  1. zainstaluj , sakooL 26/01/05 18:32
    xvida jeszcze raz

  2. niestety , MarSiw 26/01/05 18:35
    usunalem AllPlayera bo myslalem ze mam instalke ale brat wykasowac musial, wiec moze mi ktos wyslac wersje 2.1, no najnowsza

    1. proszszszszszsz , OzA 26/01/05 18:46
      http://download.nowosci.net/?id=480

      I sniffed Coke...
      but the ice cubes
      got stuck in my nose

      1. dzieki , MarSiw 26/01/05 18:50
        juz mi filmy dzialaja ale nadal piła w jednym momencie mi sie wylacza tzn na dlugosci kilku minut

        1. tzn , MarSiw 26/01/05 19:00
          sprawdzilem dokladnie. Pierwsze 30 minut dziala bez zarzutu a pote mprzez najblizsze 30 minut moge ogladac tylko fragmenty np po 15-20 sekund i sie wylacza film. Jak to naprawic?

  3. wygląda to tak jakby film nie został do końca dociągnięty , viktorio 26/01/05 22:28
    były przerwy, ale ktoś niecierpliwy zmienił nazwę na ABC.avi i teraz są ubytki. Wprawdzie można wykasować "puste kawałki" ale oczywiście to nie rozwiąże problemu. Krótko mówiąc- ściągnij jeszcze raz.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL