Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49

 Dzisiaj przeczytano
 68513 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

dwa monitory i dwie karty graficzne , kozik123 26/01/05 19:27
mam pytanie, jak to wlasciwie jest - mam karte grafiki na plycie głownej + monitor. Co musze zrobic abym mial do kompa podlaczone 2 monitory tj do czy do dokupionej karty graficznej podlaczam 2gi monitor i zarzadzam obrazem jakims programem? czy inaczej to wyglada? , pozdrawiam.

--:--

  1. musisz miec , sakooL 26/01/05 19:30
    grafe z dwoma wyjsciami

    1. wcale nie musi... , xmac 26/01/05 19:57
      kiedys mialem 2 karty w kompie - jedna agp, druga pci i wyswietlalem obraz na obu jednoczesnie. mozna ustawic, zeby 2gi monitor wyswietlal obraz z powiekszonym pulpitem...
      chyba, ze zintegrowana grafa wylacza sie po wlozeniu karty do agp

      dual&mobile power
      XMAC

      1. wlasnie tak mi sie zdaje , sakooL 26/01/05 20:04
        za ta grafa na plycie musi byc wylaczona albo sama sie wylacza po wlozeniu "normalnej" grafy

        1. moze i tak... , xmac 26/01/05 20:31
          jesli zintegrowana tez korzysta z agp

          dual&mobile power
          XMAC

  2. dzieki , kozik123 26/01/05 20:41
    za informacje. Musze jeszcze spojrzec w specyfikacje plyty glownej. pozdrawiam.

    --:--

  3. no i jeszcze , Seadog 26/01/05 21:10
    jeśli masz kartę z wyjściem na monitor CRT i wyjściem DVI możesz do nich podłączyć monitory niezależnie - także poprzez przejściówkę. Tak głosi instrukcja Radeona 9550 mojej małżonki.

    http://nadobranoc.weebly.com/

    http://ciii.blogspot.com/

    1. zgadza sie... , xmac 26/01/05 22:19
      podlaczenie 2 monitorow do jednej kary graficznej jest rozwiazaniem najmniej problematycznym

      dual&mobile power
      XMAC

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL