Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Bonifacyz 23:31
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52

 Dzisiaj przeczytano
 68896 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Trol próbuje liznąć Linuxa - poledzcie coś konkretnie dla moich potrzeb i konfiguracji. , trol 26/01/05 22:03
No wiec juz molestowałem Knoppixa ale nie umiałem go zainstalować:/ Z CD jak odpalałem to z kolei nie mogłem zainstalować SDI i R9200
Ale to juz było dawno....
Teraz mam Neo640 i R9550.
Jaki linux żebym nie miał z tymi rzeczami problemu przy instalacji , zeby był po polsku , zebym łatwo gdzieś mógł znaleść pomoc ?

Moje potrzeby raczej są małe : tylko chce sprawdzic jak to wyglada , najwyzej bede tam uruchamiał DC++ albo W:ET po sieci jak sie da.

Fajnie by było jakby instalacja była łatwa i sama sobie robiła tą partycje na plik wymiany -- ale nie jest to konieczne bo cos juz tam kumam.

  1. Mandrake 10.1 , maddog 26/01/05 22:19
    j.w

    1. Heh ;) , pachura 26/01/05 22:29
      Parę postów niżej:
      "ja tez sie wkurzalem przy mandarynce, i stwierdzilem ze jedynym rozsadnym linuxem jest knoppix. rozpoznaje dzwiek, siec, net, wszystko cacy."

  2. w takeij sytuacji , masza 26/01/05 22:22
    mandrake...

    Pozdrowionka !!!

  3. [;..;] , GesTee 26/01/05 22:24
    Mandrake 10.1
    PLD
    Aurox

    moja kolejnosc

    :)

  4. hmm , gorky 26/01/05 22:32
    http://twojepc.pl/boardPytanie87554.htm

    1. CO ? nie nalezy mi sie po 2 latach swój własny temat :/ Pozatym tam za duzo literek dla m , trol 26/01/05 22:43
      tu jest fajniej.

  5. Novell-SuSE 9.2 , fiber 26/01/05 22:45
    Jest już tak "zwindziały" że wywaliłem z twardego dysku...
    pzdr.

    Analiza uryny może wykazać chorobę
    jednostki, analiza urny chorobę
    społeczeństwa

  6. mandrake chyba jednak , McKania 26/01/05 23:01
    z tym że z innymi miałem do czynienia naprawdę szczątkowo

    konfigurujesz urpmi i życie jest piękne :)

    config: skóra, fura i coreDuo ;)

  7. Mandrake , Master/Pentium 26/01/05 23:16
    Suse też jest łatwy. Aurox tez może być.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

  8. Uciekłem z Auroxa na Fedorę... , spieq-Redakcja 26/01/05 23:30
    Zamienił kijek stryjka na toporka? (Red Hat)

    Z tego, co widzę - niekoniecznie, niekoniecznie.
    Pierwsze wrażenia - pozytywne, choć widzę, że będzie trochę roboty.

    Cóż, polecam.

    To ja, ten słynny emotidestruktor.

    [podążaj za Żółtą Taksówką...]

  9. A moze cos takiego , RyVar72 27/01/05 18:30
    http://www.cdlinux.pl/index.html niedawno sobie sciagalem, chodzi z plytki, jak na poczatek to wystarczy zeby sie pobawic i poznac co nie co ...
    Pozdrawiam

  10. Fedora Core 3 lub SUSE - oba b. dobre i proste. , Kenjiro 27/01/05 19:43
    O tak...

    pozdrówka
    Kenjiro

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL