Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49

 Dzisiaj przeczytano
 68445 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Hard] Problem z dyskiem , PitBull_bb 26/01/05 23:49
mam powazny problem z dyskiem, caly dzien komp chodzil spoko bez zwiech, bez niczego. Teraz wieczorem dwa razy sie zwiesil tak, ze tylko hard reset pomagal, nie mam pojecia czemu po drugim resecie komp blokowal sie przy ladowaniu napedow i nie wykrywal cd-romu co juz bylo przypalem. odlaczylem system sie laduje, wszystko pieknie wchodze w moj komputer i zonk, bo zamiast partycji MP3 jest Dysk lokalny, jak chce wejsc to pisze ze partycja nie sformatowana i to mnie dobilo. powiem, ze druga partycja na tym dysku dziala normalnie, a dysk to WD400JB. Macie ludzie jakis pomysl, zeby w tym pomoc ? Za wszystko Wielkie Dzieki.
Pozdro

  1. ... , soyo 27/01/05 00:03
    FixMBR

    soyo

  2. i pewnie , martinezz 27/01/05 00:03
    na tej niby niesforatowanej partycji jest system plikow RAW?
    Bylo juz tu na boardzie kilka podobnych przypadkow. Za kazdym razem padaly te same wnioski/pomysly/odpowiedzi - tasma do hdd, kontroler na plycie, bad sectory na dysku, hdd powoli pada itp. Pewnie za duzo Ci to nie pomoglo ale mozesz sam przekpac archiwum i sie przekonac.
    Inna sprawa - tez mialem taka sytuacje, kiedys padla mi partycja z danymi 30 GB (chyba nawet 2 razy na dysku ibm 40gb; raz na FAT32 a drugi na NTFS byla postawiona). W zaden sposob nie dalo sie odzyskac tych danych za pomoca ogolnie dostepnych programow, same strzepy. Musialem od nowa formatowac partycje a po kilkku miechach dysk calkiem padl - troche czarny scenariusz, ktorego Tobie nie zycze

    vaio fz11l

    1. ... , PitBull_bb 27/01/05 00:22
      tos mnie nie bardzo pocieszyl, bo wlasnie mam FAT32. jutro rano sie z tym pobawie, ale nie powiem zeby mnie to wkur...
      dawno nie mialem problemow z kompem, a teraz wszystko na raz. jeszcze monitor mi nagle siada co za syf, nic tylko sie ciac przy tym dziadostwie.

    2. apropos dyskow raw , cp_stef 27/01/05 08:14
      mi sie taki pojawia po podpiecie nagrywarki DVD przez usb2
      dysk bez wielkosci, poprostu naperd z literka I

      pod linuxem nic takiego ni ma

      -|- www.lokir.org/blog
      -|- telnet lokir.org 2300 <-- MUD po
      polsku !

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL