Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 00:38
 » cVas 00:35
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 2512 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nie mogę skasować pliku. Odmowa dostępu (nawet w safe mode) , pi_3-14 27/01/05 14:13
Kiedyś rozpakowałem pakiet 'cygwin', już nie pamiętam do czego było mi to potrzebne. Teraz robiłem porządki na dysku i chciałem skasować ten katalog. Wszystko ok, ale przy kilku plikach WinXP wyświetla komunikat "Odmowa dostępu", przy próbie usunięcia, zmiany nazwy lub atrybutów.

Oto niektóre pliki:
cygwin/bin/manpath.exe.lnk
cygwin/etc/hosts.lnk
cygwin/etc/networks.lnk
cygwin/etc/protocols.lnk
cygwin/etc/services.lnk

jak widać, wspólną cechą jest to, że są to skróty.


Próbowałem kasować w trybie 'safe mode' i nic z tego.

Odpaliłem checkdisc (podejrzewałem że może to być spowodowane błędami w systemie plików) i nic nie znalazł.

Czy ktoś zna jakiś sposób?
Myślałem np. o odpaleniu jakiegoś prostego systemu z dyskietki, który widziałby moją windowsową partycję NTFS, ale znam to tylko z teorii.

  1. a może zobacz , masta killa yoshi 27/01/05 14:28
    do właściwości i zabezpieczenia i zobacz kto ma dostęp - jeżeli masz prawa admina to możesz chyba to zmienić czyli jak to tam było przejąć plik na własność czy jakoś tak. no nie pamiętam już dokładnie ale poszukaj

    born to emerge

  2. Process Explorer i CTRL + F. , Mms 27/01/05 14:58
    www.sysinternals.com/ntw2k/freeware/procexp.shtml

    Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL