Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:15
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 6094 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co to za urządzenie? , Jaskier 27/01/05 18:10
Po zainstalowaniu Windowsa XP, system wykrywa mi jedno urządzenie, do którego nie ma sterowników. Nie mam w ogóle pojęcia co to może być. Pomóżcie.

Inne urządzenia: Modem PCI
Lokalizacja: Magistrala PCI 0, urządzenie 2, funkcja 6

  1. A my jestesmy kurwa wrozki , Yorg 27/01/05 18:18
    moze byc podal jaki masz sprzet, jaka plyta glowna, co wetkniete w plyte glowna i takie sprawy.
    Z opisu wyglada ze to zwykly modem analogowy - moze plyta glowna ma zintegrowany???

    GG: 1706185
    lub komórka :)

    1. I tytulem poprawki - sorki za to slowo na K , Yorg 27/01/05 18:19
      ponioslo mnie troszke.
      Przepraszam

      GG: 1706185
      lub komórka :)

    2. Puszczam mimo uszu takie uwagi , Jaskier 27/01/05 22:22
      i wyjaśniam:
      Płyta główna: ECS K7S5A
      W płytę główna na PCI jest wetknięte: karta sieciowa, karta muzyczna.
      Na płycie nie ma zintegrowanego modemu.
      Kiedyś miałem modem na PCI, lecz już jakiś czas go nie mam.

      1. No to zaczynaja sie przypuszczenia.... , Yorg 27/01/05 22:42
        czy w Biosie nie ma nic o zintegrowanym modemie (mimo ze fizycznie go nie ma na plycie) jak sa - wylaczyc.
        Czy sterowniki do karty sieciowej sa zainstalowane - bo moze system zle wykryl to urzadzenie (malo prawdopodobne).

        Wersja ostateczna - sprobowac postawic inny system (ale nie wiadomo czy pomozew)

        GG: 1706185
        lub komórka :)

        1. To pierwsze to się sprawdzi , Jaskier 27/01/05 22:50
          Sterowniki do karty sieciowej są zainstalowane.
          A system nowy instalowałem wczoraj ;-) i właśnie po zainstalowaniu go to zauważyłem.

    3. A mnie to rozbawiło... , JE Jacaw 28/01/05 04:20
      ...mimo brzydkiego słowa bardzo mi się spodobała Twoja odpowiedź - krótko, dosadnie i treściwie. :-)

      Socjalizm to ustrój, który
      bohatersko walczy z problemami
      nieznanymi w innych ustrojach

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL