Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:15
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 6124 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Winamp + radio = problem , soczek3000 28/01/05 00:13
Dokladniej to tak.. mam lacze 640kbps i wczoraj bezproblemowo moglem sluchac radia przez winampa przy osiolku itd... a teraz gdy wszystko powylaczam lacznie z gg to radio mi co chwila przytnie, jak wlacze osiolka to juz wogole nie mozna sluchac.... system kilka razy skanowany Ad-Aware i antywirusem... ma ktos jakis pomysl od czego by to moglo zalezec??

  1. nareszcie :))) , kilerbob 28/01/05 00:16
    pewnie 640kbps'ow ci sie konczy i przechodzisz na to za co placisz, <lol2>

    gg: 4125844

    1. nawet , soczek3000 28/01/05 00:28
      mnie nie denerwoj :> ale nadal sie swieci 640kbps... no i sie sciaga nie najgorzej :]

  2. sprawdź inne radia , TuTu 28/01/05 00:31
    u mnie raz chodza raz nie zależy od dnia:)

    1. no wlasnie kazde przycina :/ , soczek3000 28/01/05 00:51
      dzialaly te 192kbps a teraz nawet 128 sie krzacza... ja sluchalem Radioseven .. gdy inne przycinaly przy osiolku to zawsze dzialalo... a teraz tnie co jakies 10s gdy wszysko powylaczam :/

  3. no to chyba , soczek3000 28/01/05 14:49
    jednak mam ciety internet :( nawet juz nie sciaga plikow jak powinno.. zegnaj 640....

    1. buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah , kilerbob 28/01/05 20:40
      wiedzialem ze tak bedzie jak zaczne sie za tym rozgladac :)))) <hahaha> <LOl2> jeszcze raz buahahahaha
      wiem co napiszesz: ze zaplacisz wiecej i bedziesz mial spowrotem 640 :]
      EOT

      gg: 4125844

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL