Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:15
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 6267 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

Dziala wam dzi¶ gg?? , piotrekcie 28/01/05 08:36
Bo mi od samego rana nie chce stać się aktywne.
  1. ano , DawO.o 28/01/05 08:40
    nie działa

  2. wszystkie serwery leza , PaKu 28/01/05 08:41
    porazka normalnie

    bez podpisu

  3. padlo , WooKy 28/01/05 08:41
    niestety :/

    bitnoi.se

  4. yhhh... , Adamusss 28/01/05 08:42
    .. http://wiadomosc.info/temp/monitor_gg.php ...do ulubionych sobie wrzuc zeby na przyszlosc oszczedzic board od takich pytan..

    1. o! .. to mi sie podoba :) , XCLONE 28/01/05 09:17
      thxssss... :>

      --
      Pozdr.
      Artur S.

      The World HAS Changed..
      :P

  5. DZIALA , bajbusek 28/01/05 09:41
    i bedzie dzialac... nie dziala tylko takim co tworza nowe watki na boardzie z powodu ROZWOLNIENIA mozgu

  6. dziala , kilerbob 28/01/05 10:07
    co dzien ten sam post i te same odpowiedzi, przydalo by sie w newsach "dla wszystkich co uzywaja gg tu jest monitor serwerow GG, prosze nie pisac wiecej postow na boardzie" i co dzien ktos daje linka do tego monitora, ach szkoda gadac

    gg: 4125844

  7. a czy pytania typu , Hummer 28/01/05 10:51
    "czy dziala wam dzis tlen ?" beda akceptowalne??

    A moze tez jest jakis link gdzie mozna monitorowac aktywnosc serwerow tlena??

  8. niestety mi , rafal--90 28/01/05 11:15
    tez dziala :)

  9. proponuje zrobic DUZA ZIELONA DIODKA , bajbusek 28/01/05 17:40
    po lewej stronie w obecni na TPC ... ale wtedy mozgobraki beda sie pytac czy jest jasno zielona czy ciemno zielona i kiedy dziala ??

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL