Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:56
 » luckyluc 02:49
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 9889 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

snowboard - od czego zaczac,co kupic? , wukillah 28/01/05 13:59
poczytalem kilka str o tej tematyce.
doradzaja deske ogolnego przeznaczenia,miekka.
wiazania i buty jak kto woli.
jednak nie ma to jak wiedza praktyczna :)
wszelkie sugestie mile widziane.

btw
kupic sprzet pod koniec sezonu,czy w sezonie letnim-
nie chce placic wiecej tylko dlatego,ze srodek/poczatek
sezonu zimowego i popyt wzrasta.

just d'oh it!

  1. Moze najpierw pozyczyc od kogos lub , buti 28/01/05 14:14
    wypozyczyc ew. na stoku, pierwsze kroki beda wygladaly tak ze wiecej bedziesz padal i lezal na sniegu niz jezdzil a jak juz zalapiesz to wtedy kupisz sprzet ktory ci odpowiada, jak juz cos to kupuj modele z poprzedniego sezonu sa tak samo dobre a o wiele tansze.

  2. A wiec tak , !max! 28/01/05 14:15
    Tak jak radza jesli nie jezdziles wczesniej kup sobie deske ogolnego przeznacznia, miekka. Wiazania radzilbym ci miekkie na poczatek. Nie kupuj zjazdowki bo przypuszczalnie sie zabijesz ;) Deska powinna ci siegac do nosa jak stoisz wyprostowany. Odnosnie cen to trudno podpowiedziec, jak chcesz jezdzic jeszcze w tym sezonie to kup teraz. Jak masz malo kaski to na poczatek jakas zwykla z pcv ci starczy, pozniej jak sie spodoba to gwarantuje ci ze sprawisz sobie drewniana. Nie wiem co jeszcze dopisac, w razie pytan pisz a postaram sie odpowiedziec.

    |Barton 2500@3200+ Epox 8RDA3G|
    |WD 120 Gb 8 Mb 9600PRO|

  3. dzieki, , wukillah 28/01/05 14:37
    planuje cala zabawe na przyszly sezon - teraz zbieram
    fundusze.
    dodatkowe pyt - jakie ubrania polecacie?
    standardowe narciarskie,czy dowolne nieprzemakalne?
    warto inwestowac w ochraniacze,kask?

    just d'oh it!

    1. mysle ze warto miec ochraniacze na nadgarstki , konto_usuniete01 28/01/05 14:54
      na poczatek przynajmniej, po pierwszym dniu tak mnie bolaly ze koniec (glownie od wstawania ;-). Rekawiczki z plastykowymi usztywnieniami sa masakrycznie drogie, ja nosze pod zwyklymi narciarskimi ochraniacze do rolek, znakomicie sie sprawdzaja.
      Kask to nie wiem czy jest niezbedny jesli nie chcesz szalec na halfpipie albo jezdzic po dachach ;-), no chyba ze drzewa sa na stoku...
      A ubranko - narciarskie ok, dobrze miec nieprzemakalne spodnie zachodzace troche na plecy - nie odmrozisz sobie nerek, taki wietrolap w kurtce tez pomaga - zatrzymuje dobrze snieg.

    2. Jak nie masz kaski , !max! 28/01/05 14:57
      to wystarczy ci zwykle nieprzemakalne. Przdalyby sie dobre rekawice z ochraniaczami na palce, bo zwykle po podrzesz w jeden dzien. Odnosnie ochraniaczy, kaskow itp to ja nie uzywam i nigy nie uzywalem. W sumie na poczatku napewno bedziesz sie przewracal bo to normalne, ale nie sa to upadki bardzo bolesne, da sie przezyc ;) Polecam zaczac od malo stromych gorek tak abys zlapal "katy" pod jakimi ustawiac deske.

      |Barton 2500@3200+ Epox 8RDA3G|
      |WD 120 Gb 8 Mb 9600PRO|

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL