Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PeKa 05:11
 » cVas 04:45
 » luckyluc 02:49

 Dzisiaj przeczytano
 14093 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem z uruchomieniem dysku (bootowaniem) , zipa 28/01/05 22:32
Mam problemy z instalacja xp na nowym kompie. Komputer nie chce bootowac z dysku twardego, cdromu i dyskietki, wzialem go sposobem i przelozylem dysk do starego kompa, zainstalowalem na nim xp ale blad jest ten sam (na pewno nie jset to wina kompa bo na moim wszystko dziala swietnie),gdy nowy dysk jest podlaczony jako slave a stary jako master (w starym kompie) to pojawia sie komunikat o wybraniu systemow i xp startuje z 2 (nowego) dysku (partycja G), gdy zamienie dyski miejscami to juz sie pojawia problem, gdy dyskiki sa zamienione a w biosie ustawie jako first boot - HDD-1 to tez jest wporzo. Plytka z xp jest dobra. Co mam czynic?
Z góry dzieki za szybka odpowiedz bo tu ludzie czekaja zeby sobie w undergrounda 2 pograc

        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL