 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:48 » NWN 06:12 » cVas 06:01 » hokr 05:17 » PeKa 05:11 » luckyluc 02:49

Dzisiaj przeczytano 18685 postów, wczoraj 69357
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Brak udostepniania polaczenia internetowego pod XP , micz 29/01/05 15:40 jak wyzej - neo skonfigurowane, lan tez, ale na drugim kompie nie dziala net, wczesniej dzialal. we wlasciwosciach polaczenia z neostrada w zakladce Zaawansowane ukazuje sie komunikat:
"System Windows nie moze wyswietlic wlasciwosci tego polaczenia. Informacje Instrumentacji zarzadzania Windows (WMI) moga byc uszkodzone. Aby rozwiazac ten problem, uzyj Przywracania Systemu...". ktokolwiek wie, ktokolwiek powie... :)Commodore 64, magnetofon, 128
[kaset z grami], 2 joysticki na
mikrostyki... :) |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|