 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » cVas 06:51 » AfiP 06:48 » NWN 06:12 » hokr 05:17 » PeKa 05:11 » luckyluc 02:49

Dzisiaj przeczytano 19014 postów, wczoraj 69357
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Kamerka DV i komputer i Divix , Koy 29/01/05 15:43 Czym szybko o i bezpsorednio zgrac nagrania na kompa z kompresja Divix. Prosze podajcie jakies programiki proste co mi bezpsrednio z kamerki to zrobia, bo niestyty dyska mam za maly w kompie i potrzebuje odrazu z kompresja nagrywac nalepiej Divix zeby jakosc byla dobra. Z gory dzieki za pomysłyKoy - drdivx , jam1 29/01/05 16:04
jw..p4N 3Ghz +2GBRAM+6600GT - no niestety , Koy 29/01/05 20:10
uruchomilem program i niby mi konwersyje wszytsko ale niestety jakosc jest fatalna(niema nic wspolnego z dzisiejszymi filami divix:()moze cos nie tak robie. Wiem ze jest tam duzo ustawien ale rozne testowalem i caly czas kiepsciutko czasem lepiej bylo ale ogolnie jakosc bardzo kiepska.Moze cos zle robie???Koy
- kamero dv i komputer i divix-kay , piotr.stampor 29/01/05 16:07
w programie moovi factory 3 jest możliwość nagrania z kamery bezpośrednio na płyte jaklość jest dobra- a mozecie jakies namiary na te programy?? , Koy 29/01/05 16:15
123Koy
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|