Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » wrrr 09:48
 » steve 09:47
 » Kenny 09:46
 » cVas 09:45
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28
 » JE Jacaw 09:21
 » Hrabia202 09:20
 » maddog 09:18
 » @GUTEK@ 09:13
 » hokr 09:02
 » Elektron 08:47
 » Raist 08:46
 » McMi21 08:44
 » skalak23 08:41
 » Sherif 08:30
 » Hitman 08:29
 » KHot 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 25628 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[tot] filozofia prawa ......... , acd 30/01/05 23:05
Jako dziadek boardowy chce sie Wam pozalic.Mam do zdania we wtorek przedmiot zwany "filozofia prawa".Podstawowym podrecznikiem obowiazujacym jest ksiazka Szyszkowskiej Marii prof.Raz ,ze nie moge zcierpiec baby dwa ,ze ona piszac o filzofoii roznych ludzi stara sie ich terie powiazac ze swoim swiatopogladem.Uzasadniajac swoje teorie ( znane Wam mam nadzieje ) uzywa teorii innych ludzi ,ktorzy na pewno nigdy w zyciu by sie na to nie zgodzili!Z reszta jesli by tak bylo kazda filozofia bylaby agnoscytyczna ,a nie jest.Najgorsze jednak jest,ze na egzaminie albo napisze jak jest na prawde i nie zdam ,albo dostane 3.Albo napisze to co jest w ksiazce i bedzie mnie to wkurzac przez najblizsze 10 lat!

>>> We are The BOARD. Resistance
is futile.<<<

  1. zdarzaja sie takie historie... , ViS 30/01/05 23:09
    tez mialem filozofie :) wychodzilem z zalozenia ze filozofia to filozofia, a etyka to co innego. Ale mialem faceta ktory chyba byl z LPR i co nie zaczal tematu to schodzil na eutanazje, kare smierci i aborcje... no i pozniej wypowiedz sie na temat "zycie ludzkie"

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. taaa etyka to nauka o moralnosci , acd 30/01/05 23:12
      ale mogles, napisac na egzaminie inne rzeczy niz on mowil?

      >>> We are The BOARD. Resistance
      is futile.<<<

      1. etyke tez... , ViS 30/01/05 23:18
        mozna rozwazac filozoficznie :)
        inne rzeczy - praca byla otwarta, haslo rzucone - czyli "zycie ludzkie" no i pisz co myslisz, zastanawiaj sie itd, oczywiscie limit stron do 5 i 45min.
        ale wiadomo bylo ze nie napiszesz "jestem za kara smierci" bo facet obleje z miejsca jako przeciwnik tej formy środka represji :)

        I will not buy this record - it is
        scratched.

        1. fajny ten temat , acd 30/01/05 23:22
          u nas sa jakies porypane:(

          >>> We are The BOARD. Resistance
          is futile.<<<

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL