Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » cVas 11:25
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » KHot 11:07
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 28416 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Emule i IP black listed, ktos pomorze ? , luckyluc 31/01/05 03:26
czy ktos wie jaka moze byc przyczyna takiego komunikatu : "Błąd Razorback 2 (195.245.244.243:4661) - Connection refused. Your IP is currently blacklisted" od niedawna mi sie pojawia taki komunikat i niewiem dlaczego. Posiadam lacze DSL2
prosze o pomoc

dziekuje

// Get rich or die tryin.

  1. Jeśli możesz zmień IP , Ramone 31/01/05 04:57
    O ile wiem z tym blacklisted dzieje się kiedy używasz agresywnego moda, agresywnych ustawień lub udostępniasz/ściągasz zbyt dużo plików (paredziesiąt). Jeśli nie możesz zmienić IP - przeczekaj na jakimś innym serwerze. Ban jest o działaniu tymczasowym, pare/parenaście dni.

    punks not red

  2. U mnie tez ... , Silent Wolf 31/01/05 13:03
    czesto pojawialo sie cos takiego. Lacze sie zza NAT (wiec mam LOW ID) i w moim przypadku pomoglo udostepnienie duzej ilosci plikow do sciagania - gdzies ok 80 GB (ograniczenie predkosci pobierania z mojego kompa pozostawilem bez zmian).

    Natomiast ostatnio gdy zwiekszylem udostepnianie do 130 GB i wlaczylem automatyczne dobieranie predkosci pobierania (upload), szybkosci sciagania osiagnely zadowalajace wartosci - srednio miedzy15-20 kb/s (czasami dochodzi do 80 kb/s).

    PS. uzywam podstawowej wersji emule 0.44d (o ile dobrze pamietam oznaczenie) i sciagam z sieci na raz do 12 rzeczy.

    -----------------
    .: Silent Wolf :.
    -----------------

    1. ...PS. , Silent Wolf 31/01/05 13:05
      korzystam praktycznie ciagle z serwera razora badz poject grande...

      -----------------
      .: Silent Wolf :.
      -----------------

  3. jezelo masz publiczne IP to sam sobie jestes winien , bajbusek 31/01/05 14:55
    jezeli jestes w wewnetrznej sieci to sie przyzwyczajaj do koegzystowania z bydlem osiedlowym (horda 12 latkow pryszczatych i klikajacych gdzie popadnie, kopiujacych internet)

  4. mam siec ale naszczescie dosc kulturlana i pewna , luckyluc 1/02/05 21:18
    nie ma tam ludzikow co klikaja badz gdzie. Moze fatkycznie zwieksze troche zasoby tylko ze moj dysk ma w calosci 80 GB :/ ale dzieki za rade
    pozdroo

    // Get rich or die tryin.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL