Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » cVas 11:25
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » KHot 11:07
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 28417 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dziwny wirus strony startowej w Internet Explorer , bTn^ 31/01/05 09:29
Mam problem.Wczoraj zainfekował mi się komp dziwnym wirusem, który otwiera mi inną stronę startową w Internet Explorerze i otwiera pełno innych małych okienek. Skanuję kompa skanerem on-line MKS Vir i znajduje plik sp.dll, w którym jest trojan "Trojan.Startpage.J19.A3". Plik się normalnie kasuje, lecz po krótkiej chwili pojawia się z powrotem na kompie. Jak się tego pozbyć?Co mogę zrobić?
  1. Polecam....... , OBrian 31/01/05 09:36
    przestac bawic sie IExplorerem i przesiasc sie na cos wygodniejszego i milszego : FireFox, Opera......

    pozdrawiam

    ThinkPad R400 #! CrunchBang Linux -
    Powered by Debian

  2. Proponuję poczytać tutaj: , steve 31/01/05 09:37
    http://www.searchengines.pl/...php?showtopic=12510

    "...Mówić można z każdym,
    rozmawiać - mało z kim..."

  3. standardowo - Hijack This, CWShredder, Ad-Aware i SpyBot S&D , Morgoth 31/01/05 09:39
    Hijack This:
    http://www.majorgeeks.com/download3155.html

    Ad-Aware:
    http://www.download.com/...mp;subj=dl&tag=top5

    SpyBot S&D:
    http://www.download.com/...j=dlpage&tag=button

    CWShredder:
    http://www.majorgeeks.com/download3019.html

    oraz na przyszłość bez problemów :) Opera:
    http://www.opera.com/download/
    lub Firefox:
    http://www.firefox.pl/pobierz.html

    albo Netscape (specjalnie dla cp_stefa :) )
    http://channels.netscape.com/...ers/archive71x.jsp

  4. moze to pomoze , Hummer 31/01/05 13:18
    http://www.pestpatrol.com/...nfo/s/sp_hijacker.asp

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL