Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » cVas 11:25
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » KHot 11:07
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 28441 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ktora nagrywarka dvd: SONY czy NEC , kilerbob 31/01/05 11:21
do wyboru mam 2 nagrywarki dvd, Sony DVD+/-RW DRU-710A BOX http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=14271 i NECa 3520A z tym ze sony znajomy chce sprzedac miesieczna za 200zl a nec kosztuje okolo 300zl, zalezy mi bardzo na tym zeby dobrze nagrywala, a predkosc juz jest mniej wazna. ktora z nich bedzie lepszym wyborem??

gg: 4125844

  1. hmm, ciezka sprawa, ogolnie , chris_gd 31/01/05 11:45
    NEC imho jest sporo lepszy ale czy warto placic 100zl. wiecej
    twoj wyborm ja jednak zastanowilbym sie nad NEC-ie albo LiteOn-em cena kolo 250zl.

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    1. za 250 to raczej ciezko bedzie kupic , kilerbob 31/01/05 12:32
      najtaniej to znalazlem 285 ale to daleko od domu i z paliwem wyjdzie i tak okolo 300. a jeszcze gdybym juz sie decydowal na neca to 3500A czy 3520A czyu warto dokladac jeszcze te 20zl ??

      gg: 4125844

      1. przyszłościowo rzecz , Hitman 31/01/05 14:01
        ujmując to tylko Nec - bo to nowa konstrukcja i flashowanie może dodać deko nowych rzeczy nieosiągalnych dla starszych konstrukcji

        Teoretycznie okłamywanie samego siebie
        jest niemożliwe. W praktyce robi to
        każdy z nas.

  2. to widze ze sony odpada, w takim razie NEC czy LiteON , kilerbob 31/01/05 17:46
    NEC 3520A CZY LiteON - sohw-1633, czy moze jeszcze jakis inny?? a moze cos calkiem z innej beczki?? prosze o pomoc bo wogole nieznam sie na takim sprzecie

    gg: 4125844

  3. pioneer 109 , Nessay 31/01/05 19:43
    j.w

    1. hehehe , kilerbob 31/01/05 22:58
      zaczelo sie od sonego za 200zl pozniej nec za okolo 300 a teraz pioneer za 400, az tak duzo kasy to raczej niebede mial :(, max to jest wlasnie 320zl no moze jak by trzeba bylo to jeszcze jakies 10-15 zl tez wyskrobie

      gg: 4125844

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL