Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » cVas 11:25
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » KHot 11:07
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 28846 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Przy próbie wysłania maila The Bat wyświetla taki komunikat: , slanter 31/01/05 11:47
"Wiadomość nie została wysłana. Odpowiedź serwera - r mail, end with "." on a line by itself". Dodam, że dzieje się tak przy wysyłaniu maili z większym (tzn nie *.txt) załącznikiem. Wersja nietoperza - 2.12.00, os to W2K Pro + full Windows Update. Jeśli ktoś wie co z tym zrobić bardzo proszę o pomoc. pzdr

owoc żywota twojego je ZUS

  1. Też tak miałem , fatal 31/01/05 12:25
    wystarczy w ustawieniach nietopreka wyłączyć ochronę antywirusową (ja miałem avasta) i w tych opcjach wyłaczyłem tą wtyczkę. I teraz jak wysyłam to max załączniki (po 10 MB).

    Nikt nie jest samotnym mając ......
    gumową kaczuszkę ;)

    1. że się głupio dopiszę... , McKania 31/01/05 13:26
      u mnie to samo było [i też avast]

      config: skóra, fura i coreDuo ;)

  2. Dzięki za pomoc i proszę jeszcze , slanter 31/01/05 16:15
    Też używam Avasta, zrobiłem tak jak polecał fatal (opcje --> konfiguracja programu --> zabezpieczenia --> wtyczki antywirusowe --> odznaczyłem wszystkie ptaszki sprawdzania załączników, pole wtyczek jest puste) i dalej to samo... Może robię coś nie tak, proszę pomóżcie. pzdr

    owoc żywota twojego je ZUS

    1. tadam , McKania 31/01/05 20:11
      ja po prostu wyłączyłem całego tego 'dostawcę' [czy jak to się tam zwie] od ochrony e-maili, w dupie to mam, używam bezpiecznego programu pocztowego i sam nie jestem idiotą:) więc tą drogą raczej 'syfa nie załapię'

      ew. można go wyłączyć tylko na czas wysyłania rzeczonego maila, potem włączasz spowrotem :)

      config: skóra, fura i coreDuo ;)

      1. Uffff , slanter 31/01/05 22:13
        wyłączenie "dostawcy" pomogło :) Dzięki raz jeszcze. pzdr

        owoc żywota twojego je ZUS

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL