Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » @GUTEK@ 12:55
 » KHot 12:54
 » Sherif 12:52
 » Wedelek 12:45
 » cVas 12:40
 » Visar 12:38
 » Guli 12:28
 » DJopek 12:16
 » RM.Harry 12:14
 » GLI 12:04
 » MARtiuS 12:01
 » Wedrowiec 11:59
 » Kraszan 11:44
 » Liu CAs 11:42
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47

 Dzisiaj przeczytano
 30879 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Alias FTP - czy da się gdzieś założyć darmowy alias na FTP? , DJopek 31/01/05 22:01
Witam

Czasami potrzebny mi dostęp do komputera za pomocą FTPa, używam Chello więc mam publiczne IP, jednak nie zawsze pamiętam swój IP, więc fajnie byłoby założyć sobie alias aby automatycznie był przekierowywany na mój IP.

Pytanie czy się da - pewnie da, ale czy można gdzieś za free? :-)

  1. O rany - sorki za składnię , DJopek 31/01/05 22:01
    Ale jestem zmęczony dziś i już się wyłączam powoli..

  2. hmm , kubazzz 31/01/05 22:02
    a no-ip.org ???
    ja tak robie.

    SM-S908

  3. to powinno być dla Ciebie dobre rozwiązanie , dumb 31/01/05 22:11
    http://www.no-ip.com/

  4. hmm , gorky 31/01/05 22:18
    no-ip.com

  5. Dzięki :-) , DJopek 31/01/05 22:23
    Faktycznie - myślałem że do używania no-ip jest niezbędny ten programik działający w tle który update'uje zmiany w IP, a tu faktycznie jest on niepotrzebny :-) Już zakładam aliasik :)

    Thx!

  6. niestety , dumb 31/01/05 22:26
    jest potrzebny. chyba, że o czymś nie wiem ;-)
    ale to chyba żaden problem

    1. miało być pod Dzięki :-) , DJopek , dumb 31/01/05 22:28
      brak wprawy

      1. rozumiem ze masz staly IP , Yorg 31/01/05 22:41
        jak tak to nie trzeba programiku w tle

        jak masz zmienny - to jak najbardizej jest on potrzebny

        GG: 1706185
        lub komórka :)

        1. i wszystko jasne , dumb 31/01/05 22:44
          mam zmienny IP

    2. Nie jest potrzebny , DJopek 31/01/05 22:34
      Sprawdziłem przed momentem :-)

      Logujesz się na stronie, ustalasz alias, wpisujesz adres przekierowania, czekasz moment na aktualizację i już :)

      Działa wyśmienicie :)

      1. a widzisz , dumb 31/01/05 22:38
        dzięki za info :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL