Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 18:56
 » PeKa 18:54
 » Dexter 18:54
 » Kenny 18:53
 » RoBakk 18:46
 » madsheep 18:45
 » Syzyf 18:40
 » steve 18:24
 » KHot 18:22
 » Hitman 18:20
 » elliot_pl 18:17
 » bmiluch 18:07
 » Artaa 17:59
 » Star Ride 17:58
 » alien1 17:58
 » Doczu 17:54
 » Yatanza 17:36
 » laciak88 17:35
 » JE Jacaw 17:26
 » McMi21 17:24

 Dzisiaj przeczytano
 23115 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem z dwoma drukarkami podlaczonymi do jednego kompa z xp , rrafaell 1/02/05 10:38
Gdy na kompie byl system win98 nie bylo problemu z podlaczeniem i uruchamianiem drukarek - HP laserjet 1200 i lexmark z45 (onie lacza sie przez port usb). Gdy zostal zainstalowany system winxp he wystepuje problem - obie drukarki sie zainstalowaly, lecz jedna z nich(w tym wypadku lexmark) nie chce drukowac gdy jest podlaczony HP do kompa lub gdy jest wlaczony do sieci elektrycznej. Wystarczy wyciagnac kabel usb lub odlaczyc zasilanie, to lexmark zaczyna funkcjonowac poprawnie. W serwisach nie potrafili mi skutecznie pomoc. Jedyna rada, z ktorej skorzystalem, byla, by podlaczyc jedna drukarke do jednego kompa, a druga do drugiego. Ale wczoraj bylo przemeblowanie i juz ta mozliwosc nie istnieje - drugi komp jest za daleko. Komputery - drugi stacjonarny i dwa laptopy sa polaczone w sieci. Czy macie jakies pomysly, aby rozwiazac ten problem?

Użytkownicy wszelakich
procesorów
łączcie się. :-)

  1. do hp1200 kupujesz jetdirecta i masz drukarke sieciowa , Ranx 1/02/05 10:53
    a z lexmarka lokalna.
    i gra gitara i rodzinka tez moze spokojnie drukowac.

    nie wiem jaki jest koszt jetdirecta ale mysle ze na allegro dostaniesz w dobrej cenie.

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    1. koszt , mirkrup 1/02/05 11:05
      jest duży i tu faktycnie pozostaje Allegro

      http://www.sklep.hp.com.pl/...uct.asp?StockID=1008

      1. o w ryja.... , Ranx 1/02/05 11:25
        ja myslalem o tym 175x a on powinien byc tanszy (choc pewnie mniej uniwersalny)

        hp miejscami przeraza...:) zwlaszcza cenami:)

        http://www.allegro.pl/show_item.php?item=40861037

        o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  2. znalazlem inne rozwiazanie - duzo tansze , rrafaell 1/02/05 11:47
    HP zostala podlaczona na LPT a lexmark na USB i dzialaja.

    Użytkownicy wszelakich
    procesorów
    łączcie się. :-)

    1. Ty łobuzie , mirkrup 1/02/05 16:32
      nie pisałeś nic o LPT - myślałem, że nie masz modułu :))

  3. jak daleko - w czym problem ;) , tomex 3/02/05 02:57
    Witam !
    Maksymalna dlugosc segmentu USB wynosi 5m. Maksymalnie mozesh polaczyc tesh 5 wzmacniaczy. Uzyskana w ten sposob maksymalna długosc to 30m :)

    pozdro_4_all

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL