Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » ulan 23:15
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41

 Dzisiaj przeczytano
 114045 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

co sie dzieje ni moge sie dostac na kompa w sieci lokalnej:( , Koy 1/03/05 21:50
Mam w domu 2 komutery polaczone siecia lokalna. Komuter A ma internet i udostepnielem sobie polaczeni internetowe no komuter B. Dzis sformatowlaem komuter B i po zainstalowaniu wszystkiego internet mi dziala w sieci widze komuter A tylko ze nie moge na niego sie dostac wcale. Wyskakuje mi komunikat ze komuter jest niedostepny lub niemma uprawnien i zebym skontaktowal sie z administartorem. O co chodzi w tym ?????

Koy

  1. a i zapomnialem dodac , Koy 1/03/05 22:02
    ze z komutera A na komuter B wchodzi elgancko i wszytsko widac co mam na kompie A udostepnione. Tylko odwrotnie takie problemy:(

    Koy

  2. Na B nie masz przypadkiem , [yureq] 1/03/05 23:33
    wlaczonego firewalla systemowego?(jezeli masz xp) :)

    Mam żonę i nie zawaham się jej użyć!

    1. zadnego nie instalowalem firewalla , Koy 2/03/05 07:42
      tylko czyst win xp jest nagrany. Na A tez jest win XP. Niewiem moze jakos w ustwieniach cos zamotalem:(

      Koy

      1. chodzilo mi , [yureq] 2/03/05 12:14
        o tego co dostajesz z systemem operacyjnym :)

        Mam żonę i nie zawaham się jej użyć!

  3. tak sie zdarza , MayheM 2/03/05 08:39
    jak jestes zalogowany jako admin albo z prawami admina - wtedy nie mozna wejsc z sieci na ten komp.

    Natomiast i ja sie spytam - czy mozna i tak dostac sie na taki komp?

  4. sprawdz czy masz na obu kompach , smichal 2/03/05 16:06
    ustawiona ta sama maske podsieci - mialem podobny problem bo przez przypadek wpisalem inna maske.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL