Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01

 Dzisiaj przeczytano
 2276 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

POMOCY!!! , Lehoo 2/03/05 21:04
Czy ktos wie jak mozna ponownie odpalic wersję ewaluacyjną Windows 2003 Server po resecie biosa?? Zresetowały się ustawienia zegara i windows oczywiście się zablokował, pisze, że okres oceny tej kopii minał... Potrzebuje pilnie pomocy! Z góry dzieki za wszystkie wskazówki!
  1. Jak ponownie odpalic wersję ewaluacyjną Win2003 Server po resecie biosa? , PaKu 2/03/05 21:11
    Wiecej tematu w temacie

    bez podpisu

  2. Koledze chodzi o reaktywacje w2k3-evaluation po resecie BIOS-u , bwana 2/03/05 21:12
    Lehoo, samo 'POMOCY' w temacie niekoniecznie zwroci uwage tej osoby, ktora, byc moze bylaby w stanie Ci pomoc. Mam nadzieje, ze wkrotce ktos udzieli Ci odpowiedzi i pomoze rozwiazac problem. Zdrowka.

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

  3. Koledze chodzi, ze nie moze znalesc FAQ , Fantomas 2/03/05 21:32
    "Mam nadzieje, ze wkrotce ktos udzieli Ci odpowiedzi i pomoze rozwiazac problem" :>

    .... jezeli nie wyłapałes(aś)
    złosliwosci to przeczytaj raz
    jeszcze ...

  4. no wlasnie... , Lehoo 2/03/05 22:03
    może jakas pomoc, gdzie to znajde??

  5. zobacz , wukillah 3/03/05 11:04
    http://www.aci.pl/~norton/index.php?txt=faq

    just d'oh it!

  6. wielkie dzieki! , Lehoo 3/03/05 15:58
    Wielkie dzięki za odesłanie do FAQ boarda, ale nadal nie wiem dlaczego zostałem tam odesłany - z powodu braku jasności w temacie?? Potrzebowałem NAPRAWDĘ szybkiej pomocy, a może z powodu braku jasności zadanego pytania :D - jeśli nie wiecie o co chodzi - najlepiej nie odpisujcie, bo mozna się łatwo skompromitować... Nie chodziło mi tez o żadne "spiracenie"... Więc nie wiem o co chodzi... dzięki szczególnie za te wypowiedzi, których autorzy wierzyli w rozwiazanie problemu - udało się :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL