Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01

 Dzisiaj przeczytano
 2183 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Kolejny LOL na allegro ? , doopeczka 2/03/05 22:43
może mi ktoś wytłumaczy tę aukcję ? :)
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=43599275

pozdroofka

McDoopeczka

  1. no przecież wszystko masz napisane , masta killa yoshi 2/03/05 22:48
    kabel do monitora kosztuje 5zł za monitor 550zł - nie umiesz czytać??
    koleś nie chce po prostu płacić prowizji od całej kwoty (bardzo wysokiej prowizji ale cóż monopol to monopol, więc ludzie kombinuja i nie ma się co za bardzo dziwić)

    born to emerge

  2. No nic. , Agnes 2/03/05 22:50
    Kabelek możesz sobie kupić na aukcji, a poza aukcją monitorek.

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

  3. albo pomylił się podczas wstukiwania ceny "kup teraz", albo chce zaoszczędzić na prowizji , Morgoth 2/03/05 22:51
    KKK

    1. yep, oszczędza na prowizji :) , Morgoth 2/03/05 22:56
      miał niezły pomysł z tym kablem :)

      1. no pewnie, że oszczędza , masta killa yoshi 2/03/05 23:00
        ja ostatnio koledze sprzedałem wzmacniacz za okolo 900zł (dokładnie nie pamiętam) i zapłaciłem prowizji jakoś prawie 30zł!! za tą kwotę to ogłoszenie mógłbym dać na osobnym całkiem sporym kawałku w jakiejś gazecie ;)

        born to emerge

  4. bardzo mądrze , sonkowy 2/03/05 23:25
    ze strony tego allegrowicza, wszyscy powinni tak robić, ciekawe co by na to ,,allegro,, - suks powiedziało.

  5. Pomysł wg mnie przedni ale... , McIsland 3/03/05 00:57
    nie dał bym tej kasy za takiego LCDeka

    GTD ...

  6. Pomysł , Marcinex 3/03/05 09:46
    może i dobry ale niezgodny z regulaminem - cena kup teraz musi byc taka sam jak w opisie aukcji + nie może być jakichkollwiek innych cen, które mogłyby wprowadzić w błąd kupującego - aukcja nadaje się do zdjęcia jak admini Allegro to zobaczą :)

    Nie ma piekła poza tym światem, on nim
    jest, nie ma diabła poza człowiekiem,
    on nim jest!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL