Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55

 Dzisiaj przeczytano
 5995 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pomoc w wyborze monitora LCD 19" , jac71 3/03/05 17:29
Witam,

mam problem z wyborem monitora LCD 19"... myslałem o 19" Sony HS94PB ?? szukam monitora do ok. 3500zł. Chce go uzywac do gier, filmów, moze do zastosowan biurowych. Prosze o jakies rady... oczywiscie chciałbym aby miał jak najlepsze parametry..- niski czas reakcji matrycy, bardzo dobre odwzorowanie kolorów, konty widzenia duze, jasność i kontrast wysoki i zeby nie było zadnych smug w grach czy filmach czy jak bede ruszał wskaznikiem myszy po pulpicie , czy jakis "czerstwych" kolorów w grach. pozdrawiam! bardzo prosze o pomoc !

  1. nie ma takeigo , kubazzz 3/03/05 17:36
    monitora co spelnialby najlepiej wszystkie twoje wymagania.
    szukaj monitora z matryca S-IPS.

    SM-S908

  2. Mogę Ci sprzedać swój , Robek 3/03/05 17:47
    ...

    ***życie jest jak jajko trzeba je
    znieść***

  3. Samsung 193P , PKort 3/03/05 21:33
    i żaden inny.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

  4. Też o tym myślałem , Yapa 4/03/05 08:27
    i ten sam monitor "wpadł" mi w oko...Tyle,że zastanawiam się, czy cena wyższa od innych o ok. 500 PLN jest uzasadnona..Innymi słowy, czy różnice jakościowe będą zauważalne na tyle ,by te 500 PLN więcej dać.Nie sztuką jest wydać kasę, sztuką jest wydać ją mądrze :)

    1. Ja różnicy nie widzę. , PKort 4/03/05 10:29
      Oglądałem 193P, obok stało SONY i Iiyama droższe o ponad 500 - Samsung wyglądał lepiej od SONYego i tak samo, jak Iiyama.

      Heavy Metal or no metal at all
      whimps and posers - Leave the Hall !!

  5. wiem ze nic to co napisze nie wnosi nowego , Zibi1970 4/03/05 09:40
    ale czy was odpowiadajacych nie wkurza to ze srednio raz na tydzien zadawane sa te same pytania odnosnie lcd czy nagrywarki czy innych rzeczy. mnie to juz dobija. sam sie kiedys chetnie udzielalem na forach i radzilem w tym lub innym wzgledzie ale jak po wyczerpaniu tematu za 2 -3 dni ktos zadaje identyczne pytanie to zastanawiam sie czy wciaz odpowiadajac na te same pytania nie popelniamy bledu. przeciez taki typek zada pytanie, poczeka 2 dni, dostanie jakies odpowiedzi zamiast poszukac testow, opisow i wypowiedzi juz istniejacych. moze lepiej nie odpowiadac na wciaz te same pytania ?? albo wskazywac opcje "szukaj" ??

    do jac71,
    stary nic nie mam do ciebie ale naprawde nikt z forumowiczow nie bedzie siedzial za ciebie przy twoim monitorze i gdybys poszukal na tym forum lub gdziekolwiek indziej to bys sie dowiedzial kazdy poleci ci to co ma i uzywa wiec napewno nieobiektywnie.
    -------------------------------------------------------------------
    ps. sorry za te wypowiedz ale jestem wsciekly. pieprzony pracodawca nie chce wyplacac naleznej pensji i odreagowuje na czym sie da.

    Zibi

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL