Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57

 Dzisiaj przeczytano
 6133 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

LCD Belinea 101902 + R9550 - co chwila czarny ekran , Rod 3/03/05 21:39
Mam problem, dzisiaj kupiłem nowy lcd jak w temacie, podłączyłem zamiast starego CTXa, a tu co jakieś 5-6 sekund czarny ekran na jakieś 2-3 sekundy i zaraz niby normalnie, bez względu na rozdzielczość i inne ustawienia (omegi najnowsze) ale w biosie ekran nie pajacował. Dopiero zmiana na catalys (4.7) spowodowała że jest normalnie, ale nie do końca bo co jakiś czas (kilka minut) ekran na chwilke (1s) robi się czarny (jakby sygnału nie było) i wraca. Miał może ktoś taki problem?

  1. moze , Jumper 4/03/05 08:30
    pomecz jeszcze stery do monitora...w kazdym razie moze okazac sie ze potrzebny reinstal windowsa

    "Łatwiej wybaczyć wrogowi niż
    przyjacielowi"
    William Blake

  2. zarzuciłem , Rod 4/03/05 08:53
    stery do lcd i nic nie dało, dopiero przy cat 4.7 wszystko chodzi normalnie, bo przy c5.2 też kicha, dziwne objawy...

  3. a sprawdź... , martino_p 4/03/05 13:21
    jakie masz napięcia? bo u mnie jak zasilacz padał to takie miałem objawy..

  4. martino_p , Rod 4/03/05 18:59
    chyba masz racje, coś napięcia dziwnie falujące są, a zasiłka to jakiś shit noname który już dawno powinien być w śmieciach, jutro sprawdze lcd u kumpla (nowy komp z porządnych klocków), straszne tylko coś człowiek w kompie ruszy zaraz po kolei powinno się wszystko wymieniać bo reszta staroci na daje rady :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL