Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05

 Dzisiaj przeczytano
 9785 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

PowerDVD 4.0 i błędy w odtwarzaniu. , Matti 4/03/05 15:36
Mam PowerDVD 4.0 XP i do chwili podłączenia kabla pod TVout wszystko było w jak najlepszym porządku (karta Gigabyte R9550). Kiedy podłączyłem sprzęt pod TV (svhs-euro) to w czasie odtwarzania płytki z filmem pojawiają się błędy w obrazie (na TV oraz na CRT, w trybie normalnym jak i teatralnym) polegające na widocznej w czasie ruchu kamery linii w połowie wysokości (albo w 1/3 lub w 2/3, różnie to bywa) nad którą obraz jest OK a pod którą obraz jest opóźniony/przesunięty o jakieś 0,5 cm. Tworzy się wtedy właśnie owa linia, obraz w jej pobliżu jakby się rwie. Jeśli jest scena statyczna to zjawisko to nie występuje. Nie wiem czy to wina programu (przeintalowywany był), jakiś sterów. Divx'y chodzą bez najmniejszego problemu. Na TV obraz jest rewelacyjny. TV jest nowy. Za wszelkie sugestie wielkie dzięki.

  1. uzywam wersji 4.0 , J@rek 4/03/05 15:54
    ale nie wystepuje u mnie cos takiego (r9000 i r9600)

    probowales wlaczyc opcje w sterowniku karty "tryb video"
    dostepna jest dopiero po wlaczeniu filmu, w zakladce ekrany -> tv -> dostosowania.

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

    1. nie próbowałem , Matti 4/03/05 15:59
      ale w takim razie spróbuje. THX

  2. Juz od jakiegos czasu , zorg 4/03/05 22:15
    jest powerdvd 6 a ty dalej sie meczysz z 4 !!!! pomysl

    salsa merenqe bachata

    1. ale czy trzeba wydawac kase , J@rek 4/03/05 22:51
      zeby miec dwa numerki wyzej?

      IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
      rambler 9

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL