Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Miron 07:02
 » gromki_86 06:58
 » Dexter 06:55
 » szczebel 06:32
 » Kenny 06:21
 » dugi 06:16
 » XepeR 06:03
 » KHot 05:41
 » [yureq] 05:33
 » RoBakk 05:16
 » Sebek 05:14
 » PeKa 05:13
 » hokr 05:02
 » Promilus 04:53

 Dzisiaj przeczytano
 17719 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jak wlaczyc dzialanie klawiatury? :) porabany problem.. , koral 6/03/05 15:00
w skrocie - zmienilem klawisze, wgralem do nich drivery(logitech itouch), nie przypadly mi do gusty wiec wywalilem- i wtedy przestaly dzialac klawisze multimedialne (wczesniej jakkolwiek dzialaly), bo XP (jak sadze pod wplywem skasowanego juz itocuh)zaczal widziec klawiature jako cos,czym nie byla..
sedno sprawy: z menadzera urzadzen wywalilem wiec klawisze liczac, ze po resie zainstaluje sie od nowa.. ALE..jakis czas temu mialem genialny pomysl, by w ramach oszczednosci miejsca pousuwac rozne foldery systemowe - dzieki czemu klawiatura nie che sie w ogole zainstalowac i pozostala mi myszka:)
help, bo nie wiem co zrobic.. moze jakies pliki mi ktos przesle?:) (bodajze w "szczegoly pliku sterownika" sa jakies sciezki dostepu..)
troche nie mam ochoty na reinstal sysa :/

  1. moze dodam,ze usunalem , koral 6/03/05 15:22
    wlasnie foldery dotyczace sterownikow itp.. nie wplywaja one na stabilnosc systemu - dopoki nie zacznie sie qrna kombinowac:)...
    na necie mozna znalezc mase takich guide'ow, zreszta tu tez wielokrotnie padaly o to pytania.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL