Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Miron 07:02
 » gromki_86 06:58
 » Dexter 06:55
 » szczebel 06:32
 » Kenny 06:21
 » dugi 06:16
 » XepeR 06:03
 » KHot 05:41
 » [yureq] 05:33
 » RoBakk 05:16
 » Sebek 05:14
 » PeKa 05:13
 » hokr 05:02
 » Promilus 04:53

 Dzisiaj przeczytano
 17727 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Ile wziąść za zrobienie katalogu... , Ghost... 6/03/05 17:40
...dla firmy produkujacej konfekce damska. Mam sie zajac wszystkim, czyli dostaje ciuchy, a mam oddac gotowe zdjecia do druku. Oczywiscie katalog papierowy ;). Rzeczy bedzie okolo 20-25. I tu sie pojawia moje pytanie, ile powinienem wziasc za to wszystko, wliczajac jakas modelke ( i ile jej zaplacic).

Prosze pomozcie, bo niedlugo musze podac jakas cene...

  1. No nie wiem... bynajmniej nie moja twmatyka :D , SpiderMAN 6/03/05 17:58
    2000zl
    Modelka 500zl

    Yeah, it's me...

  2. Prosta sprawa , bwana 6/03/05 17:59
    Policz ile zajmie Ci to dni i jakie masz koszty (np. modelka, materialy foto, studio, jesli masz wlasne studio, policz amortyzacje sprzetu). Do kosztow dodaj liczbe dniowek pomnozona przez tyle, na ile wyceniasz dzien swojej pracy.

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

  3. tylko modelki dobrze przetestuj , sakooL 6/03/05 18:09
    bo to bardzo wazna sprawa ;)

    1. No to bym srawdzil... , SpiderMAN 6/03/05 18:10
      Najlepiej w bieliznie :D

      Yeah, it's me...

      1. najlepiej to bez , sakooL 6/03/05 18:11
        ;))

        1. i to doglebnie , Gajdzi 6/03/05 19:31
          123 :P

          Pan Bóg bawi się z ludźmi w
          chowanego.
          On odlicza - ludzie się chowają...

  4. Stawka : , sgdave 6/03/05 20:59
    20-50zł za h twojej pracy. Do tego koszty sesji foto. Pracujesz na własnym sprzęcie czy na firmowym. Na faktóre czy na umowe zlecenie. Wszystko jest ważne. Sądze jednak że nie robiles nigdy tego bo nie pytal byś na grupie. Radze odzalowac kaske i zaplacic agencji za proofa przed drukiem i z tym iśc do drukarni, bo jak Ci strzela 10000 sztuk z kiepskimi kolorkami to bedziesz mogł sobie wytapetowac tym pokoj pozniej :)
    To tak na szybko co mi sie wymyslilo - pozdrawiam!

    Kazde 60 Sekund Zlosci Pozbawia
    Ciebie Minuty Radosci

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL