Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 09:23
 » malyy 09:23
 » Carat 09:20
 » Magnus 09:16
 » Wolf 09:14
 » emigrus 09:10
 » PaszkfiL 09:09
 » Kenny 09:09
 » Tomasz 09:06
 » Pietka 09:02
 » hokr 09:01
 » 247 08:48
 » Venom79 08:43
 » Artaa 08:42
 » AdiQ 08:31
 » XepeR 08:26
 » PeKa 08:24
 » ulan 08:16
 » abes99 08:07
 » NimnuL 08:01

 Dzisiaj przeczytano
 22388 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Chyba pada zasilacz?! Jaki ew. kupic? , Marvel 8/03/05 01:23
Od jakiegos czasu pojawily sie u mnie problemy z kompem. Zaczal coraz czesciej sie zawieszac. (czesciej przy grach). Objawialo sie to zatrzymaniem wszelkich akcji i jednolitym, powtarzajacym sie sygnalem - pomagal tylko twardy reset. Dzisiaj pojawily sie powazne problemy. Komp zawieszal sie w roznych momentach, tak ze w ogole nie moglem zaladowac windowsa. Teraz w ogole po paru sekndach gasnie monitor (zapala sie pomaranczowa lampka). Jestem prawie pewien, ze to zasilacz.
I teraz pojawia sie pytanie. Ktory kupic? Chcialbym sie zmiescic w 100zl, ale musi posiadac wejscie kabel od monitora. (mam stary model). Teraz wiekszosc lepszych zasilaczy posiada wejscie tylko na kabel zasilajacych :( Co polecacie?

ps. teraz mam Megabajt 300watt

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz
żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż
tego, co zrobiłeś

  1. a moze to wir?? , rafaello40 8/03/05 01:40
    a nie zasilacz

    ...KWIDZYN...

    1. wiem juz na 100%, ze to zasilacz... , Marvel 8/03/05 02:19
      teraz wlasnie komp dziala bezproblemowo, ale na zasilaczu od qmpla. :/ Wiec pozstaje pytanie, jaki kupic? Wazne, zeby mial wejscie do zasialania od monitora.

      Za dwadzieścia lat bardziej będziesz
      żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż
      tego, co zrobiłeś

      1. Wejscie do zasilania od monitora. , sebtar 8/03/05 07:35
        majątylko najtańsze i najbardziej kiepskie zasilacze. Daruj sobie.

        Demokracja to władztwo intrygantów,
        wybieranych przez głupców.

  2. a dlaczego musi , stiv 8/03/05 07:32
    posiadać wejście od monitora?
    i tak tam podawane jest 220v czyli musisz kupić kabel (za 5 zł ?) aby go przedłużyć i mieć wtyczkę do gniazdka

    1. wlasnie , sakooL 8/03/05 08:06
      kup kabel taki jak do drukarki czy wlasnie od gniazdka do kompa i podlacz monitor bezposrednio do gniazdka

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL